Báze pod třpytky - poraďte

9.3.17 19:24

Báze pod třpytky - poraďte

Ahoj, holky.
Muzete mi prosim poradit. Chtela bych si namalovat oci, ale chci trpytky na vicko a nevim kde sehnat bazi nebo neco na cem by ty trpytky drzely?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5348
9.3.17 19:47

Jakakoliv baze pod ocni stiny, podle me by stacila i baze pod makeup, napr. dermacol, ted na ni maji dokonce 30 procentni slevu v teta drogerii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13163
9.3.17 19:49

Myslím, že dermacol dělával speciální bázi právě pod třpitky. Podle mě to na klasické bázi pro oční stíny nebude držet. Osobně bych zašla do nějaké parfumerie a nechala si tam poradit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3862
9.3.17 20:37

Na Notinu jsem zahlídla gelovou bázi pod třpitky od Pierre René, ale nezkoušela jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20109
9.3.17 20:50
@bedrunka01 píše:
Na Notinu jsem zahlídla gelovou bázi pod třpitky od Pierre René, ale nezkoušela jsem.

To jsou ony, viď? (prosíím, třpytky s tvrdýýým :mavam: )

https://www.notino.cz/…-ocni-stiny/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3862
9.3.17 22:02
@nozu píše:
Myslím, že dermacol dělával speciální bázi právě pod třpitky. Podle mě to na klasické bázi pro oční stíny nebude držet. Osobně bych zašla do nějaké parfumerie a nechala si tam poradit

Tak žirafa říká třpytky podle třpytit se :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13163
10.3.17 04:45

@bedrunka01 je, uz tu hrubku vidim a stydim se :oops: holt chybicka se vloudila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20109
10.3.17 09:39
@nozu píše:
@bedrunka01 je, uz tu hrubku vidim a stydim se :oops: holt chybicka se vloudila…

To niic, se stane. ;)

Vidělas asi i nějaké video s třpytkami, třeba na YT…
Já se teď zakoukala na tohle, ale spíš než kv.nim hledím vždy i na to „před“ a „po“,kdy u mladých je to o něčem jiném, než u nás,„zralejších“ ;),jako je tahle paní, která má třeba i červená místa na obličeji, žilky a tak - a jak potom skvěle vypadá.
https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama