Reklama

Bazén na zahradu -nafukovací?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nico2
Kecalka 370 příspěvků 08.03.17 11:03
Bazén na zahradu -nafukovací?

Ahoj všem. Přemlouvam manžela, ze pořídime bazén na zahradu. On mě pořad argumentuje, ze s tím bude mraky práce, voda pořad zelená a litani kolem. Můžete mi jednoduše popsat co vše je kolem bazénu potřeba dělat? Od filtrace, přes chemii až třeba po skládání na zimu? Kdyz to nápisu,,blbě,, nejde nám vůbec o peníze. Klidně i připlatíme, ale nejvíc nás odrazuje právě starost kolem toho. Určitě nechceme nějaký zapusteny. Počítám s tím, ze nejvíc ho uziju teď na MD a to je tak na ty cca 3 sezóny. Díky tomu mi nejlepší přijde nafukovací. Pokud by se osvědčilo mít bazén, tak třeba poridime ten pevný skládací. Ale v našich klim. podmínkách ho stejne asi člověk moc nevyužije. Max 3 měsíce a to ještě par dni v měsíci. Jinak jsme 4 členna rodina, 2 děti v létě 4 roky a půl roku cca. Cokoliv vás napadne ze zkušenosti s bazénem, budu vděčná. Chci manžela přesvědčit, ale zase nechci sama později litovat. Ale představa, ze o prázdninách nebudu muset 2 děti vlacet na příšerný koupak, ale vylepim se k bazénu je víc než lákavá. Děkuji všem :dance:

Reklama

Reakce:

Tarinka
Echt Kelišová 8194 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 11:24

No bych volila normalne bazen do zeme, ale to nechcete. Ten s tou postavenou konstrukci je celkem ohyzdnost, my bydlime v radovce a nam by to zabralo ctvrt zahrady. Pak jsme meli ty ruzny nafukovaci, tam se mi libilo, kdyz treba dite leze a sedi, tak napustis malo vody, ta se ohreje za chvilku a dite si tam celkem vyhraje, nemusis go drzet, jen dohlizis. Dospelak tam vypada jak vyvrzenej vorvan.Ale co tri dny musis vypustit vodu, vycistit, napustit, pak mas zas ledovou vodu. Loni jsme koupili takovej ten s tim nafukovacim prstencem s cistenim, voda byla krasne cista. Tak uvidime letos, snad na pude prezil zimu.

Aslei
Zasloužilá kecalka 974 příspěvků 08.03.17 11:36

Máme nafukovací a veliký a je to supr. V létě dáváme tablety a čistíme síťkou, jinak nic. Horší to je když se vypusti a pak to čištění a skládání, to nás fakt neba.Ale zase to koupání v létě u baráku je paráda, nikam nemusíme jezdit :andel:

nico2
Kecalka 370 příspěvků 08.03.17 12:08
@Aslei píše:
Máme nafukovací a veliký a je to supr. V létě dáváme tablety a čistíme síťkou, jinak nic. Horší to je když se vypusti a pak to čištění a skládání, to nás fakt neba.Ale zase to koupání v létě u baráku je paráda, nikam nemusíme jezdit :andel:

Mužů se zeptat jak veliký mate? A to dáváte jen tablety? Žádné měření Ph a podobně? A bez filtrace?

nico2
Kecalka 370 příspěvků 08.03.17 12:14
@Tarinka píše:
No bych volila normalne bazen do zeme, ale to nechcete. Ten s tou postavenou konstrukci je celkem ohyzdnost, my bydlime v radovce a nam by to zabralo ctvrt zahrady. Pak jsme meli ty ruzny nafukovaci, tam se mi libilo, kdyz treba dite leze a sedi, tak napustis malo vody, ta se ohreje za chvilku a dite si tam celkem vyhraje, nemusis go drzet, jen dohlizis. Dospelak tam vypada jak vyvrzenej vorvan.Ale co tri dny musis vypustit vodu, vycistit, napustit, pak mas zas ledovou vodu. Loni jsme koupili takovej ten s tim nafukovacim prstencem s cistenim, voda byla krasne cista. Tak uvidime letos, snad na pude prezil zimu.

Já pro to mrne plánují stejne používat malinký bazénem, který jsem měla už pro první dceru. Napustim 20cm, voda hned tepla a v pohodě. Ale tu starší to už moc neba loni a tenhle rok už asi vůbec. Loni jsme jezdili na bazén veřejný, ale s dvěma už to bude pravé horsi. A mimco to tam nebude bavit dlouho. Proto uvažuji nad tou zahradou. Proste si zpříjemnit MD :D A ten s tím čištěním… co k tomu ještě používáte za chemii?

zuza92
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 08.03.17 12:31

Máme s nafukovacím límcem. 3,5 průměr a myslim 76cm výška. K tomu písková filtrace tablety nějaké vše v jednom a víc nepoužíváme voda vydrží zhruba červen - září pak vypustíme umyjeme a složíme.

Aslei
Zasloužilá kecalka 974 příspěvků 08.03.17 13:05
@nico2 píše:
Mužů se zeptat jak veliký mate? A to dáváte jen tablety? Žádné měření Ph a podobně? A bez filtrace?

Máme 457×122 a je s filtrací. Máme takovou nádobku ktera plave v bazénu a v tom mame chlor. Filtraci také občas vyčistíme. :) segra zase kapnou do vody kapku něčeho ( nevím název ) a mají klid.Ph nemerime, na to prdime :)

Tarinka
Echt Kelišová 8194 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 13:21
@zuza92 píše:
Máme s nafukovacím límcem. 3,5 průměr a myslim 76cm výška. K tomu písková filtrace tablety nějaké vše v jednom a víc nepoužíváme voda vydrží zhruba červen - září pak vypustíme umyjeme a složíme.

my máme asi to stejné

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama