Bazén s pevnou stěnou Bestway

335
15.5.16 20:20

Bazén s pevnou stěnou Bestway

Nemáte prosím někdo zkušenost s bazény s pevnou stěnou Bestway? Konkrétně http://www.bazeny.it/…senstvi.html
Nikde nevidím žádnou recenzi a zvažujeme jako variantu vedle bazénu Azuro Mountfield.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
85
15.5.16 20:48

Ahojky :) předem říkám že mluvím za sebe a své zkušenosti 8) být tebou tak se ohlédnutí po bazénu od firmy Marimex :)… Bestway bazény prodávám a musím říct že je lidi dost reklamují :? O proti marimexu :palec: který na kvalitní folie a příslušenství. ;) ale jak říkám to je jen můj názor :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
15.5.16 20:50

@Bekiska Díky, já právě koukala, že ten Bestway má skoro 2× silnější stěny i folii..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
15.5.16 20:55

Ale není kvalitní :? Oproti marimexu to si u nás lidí chválí a i pískové filtrace ;) mají delší životnost :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
15.5.16 20:57

@Bekiska Díky. A to máte na mysli ten bazén Orlando?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
15.5.16 21:02

Nejvíce se prodává bazén Orlando 3,66× 0,91 i větší a hodně lidí dělá to že ho můžeš do půlky zakopat do země :) je to i přes zimu je to plechový ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
16.5.16 13:27

@Bekiska Ahoj, ještě mám dotaz - co reference na azuro?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
16.5.16 15:22

Tak to ti nepovím ty jsou jen pro ně ty mi neprodáváme :? Ale kamoška si taky koupila velký do země v Maufildu a je spokojená mají ho druhý rok a dobrý :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
16.5.16 15:29

Tak jsem se koukala na netu a vypadají dobře hlavně ta plachta jak udávají je silnější tak to je důležitý :palec: :) hlavně počítejte s pískovou filtrací většinou jsou v balení jen kartušové filt.ale ty nestačí na takový bazén. Jak říkám lidem první koupě bazénu je drahé se vším co k tomu chceš ale pak už kupuješ jen chemii a máš klid :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
30.6.17 09:23

bazén Bestway

Nejhorší, co si můžete pořídit. Tenké dno proděravělé po dvou koupáních a to pod bazénem byla podkladová plachta a byl na rovném pevném povrchu. Reklamace u firmy Tv produkt neuznána. Jsme vzteklí a naštvaní na nejvyšší míru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat