Reklama

Bazén z Mountfieldu - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marketta1
Závislačka 3003 příspěvků 21.02.18 14:22
bazen z Maunfieldu - zkusenosti

Ahoj holky, poradte. Jake mate zkusenosti s bazenem z Maunfieldu? Babi si chce koupit na chalupu, ale ted ji par lidi reklo ze z Maunfieldu jsou na nic. Ze nejsou moc kvalitni, jsou z tenkeho plechu a kdyz je reklamace tak ze moc neuznavaji a hadaji se. Mate nekdo zkusenosti? Popripade uvitam tipy na to, kde koupit bazen, idealne tak 3,60 m. Dekuji

Reklama

Reakce:

Hroznej puberťák
Závislačka 4090 příspěvků 21.02.18 14:30

Sice nejsem holka :P ale bazén z Mountfieldu mám. Koupil jsem jej na inzerát 10 let starý (!) na místě rozebral, odvezl k sobě a složil. Nové jsem kupoval akorát fólii a skimmer. Plech sice není úplně tlustý, ale drží u další 3 roky a nevypadá, že by mu něco bylo, dost možná ho za dalších pár let pošlu ještě dál :D

LennyL1
Kecalka 379 příspěvků 21.02.18 14:33

My máme z Mountfieldu zrovna ten 3,60 a zatím spokojenost, je tedy fakt že ho máme teprve rok a půl, ale koupalo se v něm báječně. My jsme moc na výběr neměli, máme ho totiž normálně na terase mezi novostavbama, kvůli váze jsme větší nemohli, ale úplně to stačí. Máme k tomu velikou pískovou filtraci a ohřívač vody, skoro nemusíme používat chemii.

iziwolvie
Kecalka 378 příspěvků 21.02.18 14:52

Tchánovci mají bazén z Mountfieldu a jsou s ním spokojení. Mají ho už 10 let. Jediné, co každý rok nakupují jsou ty blbosti na čištění vody, ale to je potřeba každý rok před sezonou. Jinak bazén stále drží, folie na něm je pořád původní. Až se divím, že je pořád v pohodě, jak v něm děcka řádí.

mi.anetka
Kecalka 287 příspěvků 21.02.18 14:58

Sousední ulice je postavená od developera a každý měl jako součást bazén z Moutfieldu a všichni do jednoho po roce, max po dvou měnili.

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 21.02.18 16:10

Máme přesně tento rozměr, dokonce z větší části zakopaný v zemi a drží už 12 let. Za tu dobu jsme kupovali novou plachtu, která se protrhla, stála 800, jinak vše v pohodě.

marketta1
Závislačka 3003 příspěvků 22.02.18 09:28

Cau vsichni, dekuji moc za recenze, prectu je babi a uvidime :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama