BC KENNY - GYMNÁZIUM HEYROVSKÉHO

2724
1.9.08 17:25

BC KENNY - GYMNÁZIUM HEYROVSKÉHO

Ahoj :D

Přihlásili jsme se s Emičkou do BC KENNY (bazén při Gymnáziu Heyrovského) a zítra máme mít info schůzku.
Nechodíte tam některá s prckem (či nechystáte se tam taky chodit?). Jak jste byli spokojené s tímto kurzíkem? Podle webových stránek vypadá zázemí v šatnách v pohodě…jen jak je to s prckem, když se jdu sama umýt? Je tam asi ohrádka, kam se na tu chvilku dá že (snad tam Emička vydrží)? A jaké jsou instruktorky?

Prostě, jak se Vám tam líbilo, bude to pro nás něco úplně nového, tak sbírám zkušenosti… :wink:

Děkuju předem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10410
1.9.08 17:42

ahoj,
byla jsem se tam podívat, když bylo dcerce půl roku a chtěla jsem s ní začít plavat. Osobně jsem si nakonec vybrala Juklík na Lukách, má skvělé zázemí (uzpůsobené šatny, kojicí místnosti, herna, bar atd.) a takhle malé děti svůj bazének s ionizovanou vodou a stálou teplotou. Na Heyrovského se plave v klasickém bazénu a to se mi moc nelíbilo :roll: Dcerka tam bude chodit až teď na plavání bez rodičů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
1.9.08 18:14

ANETTE a to zázemí v KENNYM se ti pozdávalo? Na JUKLÍKA jsem taky koukala, ale je fakt dost drahej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
1.9.08 19:41

My chodili od 3 měsíců do BC Kenny v Chodské a tam je to fakt moc pěkné … uzpůsobené těm nejmenším, relativně teplá voda, ohrádky, přebalovací pulty, lehátka pro prcky, jídelní židličky, bar s občerstvením atd. Tam jsem byla spokojená moc. Teď už musíme od 2 let jinam, příští týden začínáme s Kenny v hotelu Panorama, tak jsem na to dost zvědavá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11056
1.9.08 20:33

V Heyerovského to je normální bazén, kde probíhá školní výuka, vejde se tam v pohodě cca 10 mamin, takže proto to vyjde levně. Chodská je něco jiného, tak je malý bazén pro mimča/batolata.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
1.9.08 20:37

Zázemí v Heyrovského skoro žádné nebylo, jen šatna s ohrádkou, ty přebalováky na zemi :? Na těch fotkách to vlastně můžeš vidět. Vím, že je Juklík hodně drahej, ale zase hodně nabízí. Ty peníze na kurz jsme vždycky nějak uškudlili :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TAPTINKA
2.9.08 16:08

… a nemůžeš nějaký příspěvek čerpat od pojišťovny ? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie