BDSM? Potřebuju poradit!

Anonymní
23.8.21 12:39

Bdsm? Potrebuju poradit!

Ahoj vsem, potrebuji radu. Nikdy me klasicky sex moc nenaplnoval, nerajcuje me to. Polohy pri kterych mam byt aktivni mi jsou totalne proti srsti. :nevim: Mam par mesicu noveho pritele, ktery mi hned ze zacatku rekl, ze je rad v dominantni pozici, ze ma rad kdyz zena v posteli posloucha, kdyz ji muze svazat a dat na zadek. Me tyto predstavy taky vzrusuji, vlastne je to jedine co me vzrusuje. Ale problem je v tom, ze za tu dobu co jsme s pritelem spolu jsme takovy sex, meli jen jednou. Jinak to byl “vanilkovy” sex. Nemeli jsme teda zadny nezny sex, vzdy u toho bylo alespon tahani za vlasy, priskrceni, placani po zadku. Ale i tak, to nebylo to co me vzrusuje. Pritel chtel abych rajtovala ja na nem, ale to me proste nic nerika. No a problem je v tom, ze ja se o tom stydim mluvit, citim se trapne a nedokazu to priteli rict. Jedine co jsem mu rekla bylo, ze me klasicky sex moc nevzrusuje a ze mi v nem neco chybi, ale ze nevim co. I kdyz to vim moc dobre… jo a jeste bych dodala, ze pritel je byvaly fetak, jiz 3 roky abstinuje, ten sex o kterem mi vypravel ze ho ma rad prozival na drogach, po celou dobu jeho abstinence byl sam i bez sexu, az ted ma “strizlivy” sex semnou. Je mozne, ze ten sex ktery rikal ze ma rad, kdy on musi byt ten dominantni apod. Se mu libil jen kdyz bral drogy? Vsude ctu, ze to clovek v sobe bud ma nebo nema.
Jaky na to mate nazor? Radu? A prosim zadne narazky na jeho minulost, kazdy nejakou mame, nekdo lepsi, jini horsi.
Omlouvam se za anonym, ale snad me chapete.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18579
23.8.21 12:44

Tak dlouho chodila se džbánem pro vodu, až se uchu utrhlo… alias… tak dlouho z feťáka dolovala jeho temnou stranu až jí zabil… ale nelitujme ji, šla tomu svobodně naproti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634
23.8.21 12:46

Partnerství je o komunikaci. Rekni mu to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18579
23.8.21 12:50
@Nikca7 píše:
Partnerství je o komunikaci. Rekni mu to.

ale musej si u toho šlehnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6029
23.8.21 12:53
@Anonymní píše:Omlouvam se za anonym, ale snad me chapete.

Ne, nechápu. Posaď přítele k emiminu a dej mu přečíst, cos tu napsala, problém vyřešen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634
23.8.21 13:00

@pohledzdruhestrany on mozna ano, kdo vi :mrgreen: Každopádně BDSM provadi hodne strizlivych paru, každý mame nejake choutky a pokud to zakladatelku az tak moc trápí a je to jedina moznost aby si užila sex, tak zbyva jedine mu to rict.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18579
23.8.21 13:06
@Nikca7 píše:
@pohledzdruhestrany on mozna ano, kdo vi :mrgreen: Každopádně BDSM provadi hodne strizlivych paru, každý mame nejake choutky a pokud to zakladatelku az tak moc trápí a je to jedina moznost aby si užila sex, tak zbyva jedine mu to rict.

no tady jedna paní měla taky choutky a partner se jí je snažil splnit, tak aby zakladatelka nedopadla stejně
https://www.blesk.cz/…et-na-9.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33416
23.8.21 13:11
@pohledzdruhestrany píše:
no tady jedna paní měla taky choutky a partner se jí je snažil splnit, tak aby zakladatelka nedopadla stejně

Tak jsem koukla a milenka dostala odškodné 200 000 :)

Nechceš mě taky 6 hodin znásilnovat, chtěla bych novou kuchyn? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23731
23.8.21 13:12
@Anonymní píše:
Ahoj vsem, potrebuji radu. Nikdy me klasicky sex moc nenaplnoval, nerajcuje me to. Polohy pri kterych mam byt aktivni mi jsou totalne proti srsti. :nevim: Mam par mesicu noveho pritele, ktery mi hned ze zacatku rekl, ze je rad v dominantni pozici, ze ma rad kdyz zena v posteli posloucha, kdyz ji muze svazat a dat na zadek. Me tyto predstavy taky vzrusuji, vlastne je to jedine co me vzrusuje. Ale problem je v tom, ze za tu dobu co jsme s pritelem spolu jsme takovy sex, meli jen jednou. Jinak to byl “vanilkovy” sex. Nemeli jsme teda zadny nezny sex, vzdy u toho bylo alespon tahani za vlasy, priskrceni, placani po zadku. Ale i tak, to nebylo to co me vzrusuje. Pritel chtel abych rajtovala ja na nem, ale to me proste nic nerika. No a problem je v tom, ze ja se o tom stydim mluvit, citim se trapne a nedokazu to priteli rict. Jedine co jsem mu rekla bylo, ze me klasicky sex moc nevzrusuje a ze mi v nem neco chybi, ale ze nevim co. I kdyz to vim moc dobre… jo a jeste bych dodala, ze pritel je byvaly fetak, jiz 3 roky abstinuje, ten sex o kterem mi vypravel ze ho ma rad prozival na drogach, po celou dobu jeho abstinence byl sam i bez sexu, az ted ma “strizlivy” sex semnou. Je mozne, ze ten sex ktery rikal ze ma rad, kdy on musi byt ten dominantni apod. Se mu libil jen kdyz bral drogy? Vsude ctu, ze to clovek v sobe bud ma nebo nema.
Jaky na to mate nazor? Radu? A prosim zadne narazky na jeho minulost, kazdy nejakou mame, nekdo lepsi, jini horsi.
Omlouvam se za anonym, ale snad me chapete.

Já jsem ujetá, ale s feťákem, byť vyléčeným, bych nesdílela vůbec nic. BDSM mi nahání hrůzu s nevzrušuje mě, miluji vanilkový - divoký sex, ráda se dívám na vaginální a anální fisting - lesbický, ale nikdy bych jej nedělala, mám svoje tělo ráda. Nevím, co řešíš, BDSM vás vzrušuje oba dva, tak ho provádějte. Ať Ti dá ruku do p. rdele, že je bývalý feťák, to Ti též nevadí a můžete si u sexu i šlehnout něčeho do žíly. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18579
23.8.21 13:15
@free333 píše:
Tak jsem koukla a milenka dostala odškodné 200 000 :)Nechceš mě taky 6 hodin znásilnovat, chtěla bych novou kuchyn? :lol:

tvl :mrgreen: :mrgreen:, tak to nevím, jestli jsem v takový kondici, nemůžeme se domluvit na třech za sto?? na horní skřínky a digestoř by mohl vypomoct třeba @zoidberg? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
23.8.21 13:16

...

Tak chlapi toho nakecají, to že má něco rád a že kdysi provozoval BDSM sex.. kdo ví jak to bylo.. chlapi a jejich fantazie..
Spousta chlapů má ráda luxusní sportovní auta, budou ti ukazovat jak se nechali vyfotit u (cizího) ferrari.. a přitom celý život jezdí ve staré orezlé fabce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25015
23.8.21 13:17

Budeš mu to muset říct, nic jinýho asi nepomůže. On ti do hlavy nevidí. Nemusí to být hned dvouhodinová porada, možná by stačilo říct „ještě přitlač“, pro začátek ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annnemari
23.8.21 13:18

Je možné že si tím něco resil a už to má vyřešené, tak už nechce. Jestli se ti to líbí jenom takhle, tak bych mu to takhle řekla.

• Citovat
  • Nahlásit
979
23.8.21 13:18
@pohledzdruhestrany píše:

Přestaň tady zakladatelce kazit diskuzi,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18579
23.8.21 13:19
@Cizinka 999 píše:
Přestaň tady zakladatelce kazit diskuzi,

přestaň mě okřikovat ty stará můro :lol:

• Citovat
  • Zmínit