Beba comfort - máte zkušenost?

18879
29.7.13 20:01

Beba comfort - máte zkušenost?

Ahoj maminky, máte některá zkušenost s novou Bebou comfort? Ráda bych zkusila až na to bude čas Bebu comfort 2. Momentálně používám Bebu sensitive. Je to pokračovací varianta ale bez HA? Zatím jsem nenašla v žádné diskuzi že by někdo používal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

janulinka.91@seznam.cz
29.7.13 22:39

beba comfort

Ahojky, my bebu používáme a nemůžu si stěžovat, předtím jsem taky používala bebu sensitive a po comfort se malýmu upravilo i kakání s kterým měl problém :)

• Nahlásit
  • Citovat
18879
29.7.13 22:41

A je to comfort 1 nebo comfort 2? A chutná mu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
janulinka.91@seznam.cz
29.7.13 23:06

Chutná a jak, on je to takovej jedlík :D Máme zatím 1 protože nám jsou 3 měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
172
4.8.13 13:27

Beba comfort perfektní, vyzkoušeli jsme všechny mléko a po tomto prdí a kadí bez problému a neblinká. chutově není špatná. doporučuji!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
615
4.8.13 17:30

@KatkaZ zkouším dávat malé (8 měsíců) Beba Comfort 2 a mám akorát problém s tím, že se mi úplně nerozpustí a zůstanou v láhvi hrudky. Máte s tím také problém? Malá ho má od čtvrtka, takže ještě nevím, jestli bude vyhovovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
4.8.13 20:48

Jednička hrudky nedělá, malému jsou 3 měsíce.
ale zažila jsem u beby normální u prvního dítěte, že dvojka, nebo trojka hrudkovala šíleně.
tak to mě mrzí, jestli to tak je, protože nevím, co mu budu dávat, to hrudkování je šílený…:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
615
5.8.13 10:11

@KatkaZ Teď to míchám tak, že si odměřím mléko do dávkovače a z dávkovače pomalu přimíchávám do lahvičky za stálého míchání. A jde to. Ale je pravda, že mě to trochu rozčiluje. Na druhou stranu, kdyby měla Beba Comfort malé vyhovovat, tak to stojí za to. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.14 20:19

Já mám velké zkušenosti a Bebou jsem nadšena, začínaly jsme s dcerou na Nutrilonu a to byl doslova horor, nyní máme Benu Comfort 1 a mala nemá bolesti bruska, obcas nějaký ten prdik bez pláče, nezapachajici, pravidelná stolička. Mala je jak vyměněna :-) ted ji jsou 4.mesice :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1269
30.1.14 18:12

@Jacqueline77 nemá náhodou zelenou stoličku?…My máme Bebu pro 1 a máme zelenou stoličku :think: Tak jsem přemýšlela o comfortu, ale abych ji ho nedávala zbytečně, protože jsme jinak s Pro spokojené

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.14 18:28

Ma barvu :andel: zlutou, ted jsem ji zacala davat prikrm…mrkvicku, takze se zbarvuje. Jinak uplne v pohode. Jsem skutecne nadsena, mame po placi a v noci krasne spinka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16908
5.2.14 20:05

Zdravím všechny,
můžu poprosit o nové zkušenosti s bebou comfort? od narození malá byla na nutrilonu, ale po deseti dnech, kdy každou noc plakala a budila se, dokud se nevyprázdnila, jsem nakonec koupila hami, to se jeví v pořádku, ale přijde mi po něm hladová a od doby co ho má, tak moc ve dne nespinká, jinak spinkala hned po krmení..přijde mi jakoby jí to mléko lezlo nahoru…přemýšlím o bebě comfort, ale bojím se zácpy nebo bolení bříška, ty noci s nutrilonem byly horor :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18879
5.2.14 20:07

@Hejhulka25 Ahoj, přešla jsem na ni a úplně v pohodě. Nic malou netrápilo. Zkus to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16908
5.2.14 20:13
@Luisiana píše:
@Hejhulka25 Ahoj, přešla jsem na ni a úplně v pohodě. Nic malou netrápilo. Zkus to

a co jsi zkoušela předtím za mlíčka? jakou má chuť? nejvíc chutná sunar, ale po něm jí bolelo bříško, zkoušela jsem jednu dávku hippu a to jsem jí ani nedávala, protože to teda bych nechtěla pít :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.14 20:17

Jestli Vam mohu doporučit, tak určité Běhu comfort 1 vyzkousejte, já mám od te doby nejhodnější miminko, vůbec neplace, je moc hodna. Vše se upravilo, každý den se vyprázdní bez problému, nemá bolavé bříško, sem tam nějaký ten prdik a to se smíchem. Jsem opravdu nadsena maminka a je mi líto, ze jsem Bebu nedala již od začátku. Po Nutrilonu to bylo šílené, křeče v bříšku, plac i 12 hodin vkuse, stolice a větry bylo cítit. Nyní musím koukat do pleny, jestli mala kakala…protože je to úplně bez zápachu :potlesk: :potlesk: :dance:. ještě k te bebe comfort dávám do kazdeho krmeni 10 kapek espumisanu. Držím palce at vyhovuje i Vám a uživatel si miminko a jeho spokojenost. Male je ted 4.Měšice ( jen pro info) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama