Beba sensitive, pomohla vám na zácpu?

31.5.17 12:00

Beba sensitive, pomohla vám na zácpu?

Dobrý den ženy, na doporučení doktorky jsem začala dávat Bebu sensitiv. Malá kakala po sunaru premium jen jednou za 2-3 dny, často s pomocí(masáže, cvičení nožičkami, nakonec rourka), stále se to horšilo, tuhlo, a po 14 na sunaru to bylo nakonec pevné hovinko. Teď jsme týden na Bebě sensitive, už zas kaká kaši, ale stejně jednou za 2-3 dny, zase musím trochu pomoct (masáž bříška, cvičení nožičkami),ale hlavně mlíčko jí moc nechutná a zhoršily se prdíky…jakou máte s touto Bebou zkušenost vy? Přemýšlím, že se vrátím k obyčejnému nutrilonu, co jsme měli z porodnice na přikrmování, ale po tom přišla doktorce dost nafouklá, tak jsem měnila na sunar. Ale ani u sunaru a nutrilonu se nekroutila tolik jako teď. Po nutrilonu stolice celkem v pohodě. Díky za odpověďi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
31.5.17 13:15
@Marrket29 píše:
Dobrý den ženy, na doporučení doktorky jsem začala dávat Bebu sensitiv. Malá kakala po sunaru premium jen jednou za 2-3 dny, často s pomocí(masáže, cvičení nožičkami, nakonec rourka), stále se to horšilo, tuhlo, a po 14 na sunaru to bylo nakonec pevné hovinko. Teď jsme týden na Bebě sensitive, už zas kaká kaši, ale stejně jednou za 2-3 dny, zase musím trochu pomoct (masáž bříška, cvičení nožičkami),ale hlavně mlíčko jí moc nechutná a zhoršily se prdíky…jakou máte s touto Bebou zkušenost vy? Přemýšlím, že se vrátím k obyčejnému nutrilonu, co jsme měli z porodnice na přikrmování, ale po tom přišla doktorce dost nafouklá, tak jsem měnila na sunar. Ale ani u sunaru a nutrilonu se nekroutila tolik jako teď. Po nutrilonu stolice celkem v pohodě. Díky za odpověďi.

Dobrý den..mám syna a z porodnice jsme dávali nutrilon a měl šíleně bolesti..doktorka nám řekla at skusime bebu sensitiv tak jsme koupili a asi za dva dny jsme měli klid.ale koupili jsme aji kojeneckou vodu..a byl klid. prdiky šli sami kakal krásné :) a měli jsme klid..každý dítě to má jiné..skuste třeba ještě kojeneckou vodu..nám to pomohlo. :)

• Nahlásit
  • Citovat
31.5.17 13:20

UM dělám do převařené kojenecké vody, tam problém nebude. Každé miminko je jiné, stejně tak jejich bříška…Jsem ráda, že vám změna pomohla, já ještě zkusím vydržet a třeba ještě někdo bude mít nějakou zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 13:39

Ahoj davala jsem bebu sensitiv první dva měsíce a ano pomohla nám. Zkus ještě vydržet :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
31.5.17 14:38

@Marrket29 Ahoj, také máme Bebu sensitive a zaplať bůh za ni..Vyzkoušela jsem klasickou HA, pak Bebavitu a dokonce i Bebu optipro a po všem hrozne problémy s briskem..Jedine sensitive ji sedne a je pokoj i když je na zácpu, kterou jsme úplně neměli, ale i tak pomohl..Sice je po něm zelená stolička, tak se toho nelekni, ale je to normální..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 18:17

O té zelené a ne zrovna vonící stolici už jsem se tu někde dočetla ve starší diskuzi, tak mě to naštěstí až tak nevyděsilo???? Jen manžel se po „nadílce“ ptal, co to máme doma za smrad ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
31.5.17 19:27

@Marrket29 :D :D jo jo to jsme měli taky a i prdiky jsou docela sila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu