Reklama

Beba Sensitivive x Nutrilon Comfort

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petulilinka369
Povídálka 14 příspěvků 18.08.18 08:46
Beba sensitivive x Nutrilon Comfort

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zkušenosti. Malá je od 5 týdne na UM. Snažím se kojit, ale žádná sláva, takže ode mě moc nemá. Před 3 týdny se přišlo na to, že má tříselnou kýlu, takže ji máme jen zatlačovat a nesmí brečet (pořád ji chováme, houpeme a opravdu téměř nebrečí). Jenže máme problém s bříškem, hodně tlačí, nekaká pořádně (občas ji musíme pomoct). Tím jak tlačí ji začal vylejzat i pupíček… Pan doktor nám poradil, že nesmí tlačit a dal nám slabé nenávykové projímadlo a ať změníme mlíčko a ať používáme Nutrilon comfort. Jinak jsme užívali bebu sensitive - malá byla spokojená po jídle, chutnalo ji ale problém byl kakáni… Po nutrilonu confort se kroutí, je neklidná… Co má projímadlo, kaká i s Bebou…Nutrilon měla jen cca 5×, co myslíte,… Mám používat dál Bebu sensitive? Nebo dýl zkoušet Nutrilon? Jinak kapeme probiotika, Baby calm, Espumisan, máme krém pupík, cvičíme nožičkama nahříváme plenku… Děláme co jde… :nevim: máte někdo zkušenost? Jak dlouho trvá, než si zvykne na nové mlíčko?

Reklama

Reakce:

tereza12345
Echt Kelišová 9669 příspěvků 2 inzeráty 18.08.18 09:31

Svagrova mela s malou stejny problem. Ani Beba ani Nitrilon nebylo to prave. Presli na Hipp a vse se srovnalo behem par dni.

Petulilinka369
Povídálka 14 příspěvků 18.08.18 09:39
@tereza12345 píše:
Svagrova mela s malou stejny problem. Ani Beba ani Nitrilon nebylo to prave. Presli na Hipp a vse se srovnalo behem par dni.

O Hippu jsem taky hodne slyšela… Zkusíme to… Moc děkuji.. :srdce:

tereza12345
Echt Kelišová 9669 příspěvků 2 inzeráty 18.08.18 09:54
@Petulilinka369 píše:
O Hippu jsem taky hodne slyšela… Zkusíme to… Moc děkuji.. :srdce:

Hlavne uz se zpatky nevracet k bebe ani nutrilonu.. a treba vybrat Hipp. Nebo neco jineho a zkusit u toho par dni vydrzet. Ale nedavat ta mlika nastridacku. Chudak mimco ma pak z toho v brisku desnej gulas. A ma trapeni.

tereza12345
Echt Kelišová 9669 příspěvků 2 inzeráty 18.08.18 09:56

:roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >