Bebe Beni izzy vs. Navington Scooner ?

5867
24.4.16 07:56

Bebe Beni izzy vs. Navington Scooner ?

Dobré ráno holky, prosím o radu na který z těchto kočárků se spíše zaměřit?

• Chci aby jízda s kočárkem byla lehká (abych se s kočárkem nemusela „prát“),
  • aby dítko mělo místo i na menší spánek ( dítě 1,5 roku)
  • a aby jízda po dlažbě nebyla nějak hlučná a kdyby byl i aspoň lehce odpružený (jen na nějaké městské nerovnosti žádný terén) bylo by to super.

Tak co myslíte, splňuje to aspoň jeden z nich? Předem děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Máte zkušenost s Navington Scooner?

Přidejte zkušenost s Navington Scooner
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
371
24.4.16 08:03

Ani jeden bych si neporidila…jsou to nekvalitni kocarky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5867
24.4.16 08:03

@Madam-Owl tak na který se mám třeba zaměřit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
24.4.16 08:07

Uprimne na izzy jsem taky koukala kdyz jsem vybirala, ale videla jsem ho pak nazivo a je to hrozne chrastitko, ma hroznou strisku a celkove je divne udelany, a navington jsem nazivo nevidela, ale cetla jsem na nej spatne recenze, navic oba maji stejnou konstrukci a vsechna vaha je na prednich koleckach a toho bych se bala. Ja jsem si poridila britax b agile plus, jsou i levnejsi varianty britax, ale jsou to opravdu kvalitni kocarky, pak bych jeste mozna uvazovala o snap valco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9552
24.4.16 09:14

Mame izzy 3 roky a rozhodne to není chrastítko, za tu dobu dostal poradne zabrat, nešetřili jsme jej a kočár drží, ani se nehne, nevrže, nebyl problém s kolečkama, s ničím :nevim: netuším ani co hozneho je na stříšce, podle předchozího komentáře…

kocar me za tu cenu velmi příjemne prevapil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5867
24.4.16 09:16

@surikataXY takže nehrká na dlažebních kostkách? a jede lehce? :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
24.4.16 09:38

@surikataXY tak to je muj nazor, oproti jinym kocarkum to podle me chrastitko je, a ta striska je podle me opravdu hrozna, divne udelana, mam namysli tu zadni cast ktera je volna. Ale proti gustu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9552
24.4.16 10:07
@beruska03 píše:
@surikataXY takže nehrká na dlažebních kostkách? a jede lehce? :palec:

není odpruzeny, takze jet extra rychle po dlažebních kostkách se s nim jet neda, ale jak jsem psala, my ho nešetříme a jezdime se s nim dobře. a i presto všechno nevrže, není nikde povolený…

ad stříška, me to nijak nevadi, ocenila jsem naopak, ze jsem v létě nebo při větru mohla spící dítě uplne stříškou zakrýt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
24.4.16 10:41

Souhlasím se @surikataXY, mela jsem bebe rok a vozila v nem 2 leteho syna a chtastitko to rozhodne neni, za ty peníze je to suprovej kocar, vystridala jsem kocarku opravdu hodne a tomuhle tleskam :potlesk:. Clovek ho nemusí tlacit, veze se velmi lehce, i s tezkym ditetem se lehce najizdi na obrubniky, do mhd atd., celkove je lehky a skladny, neuvedomuju si, ze by hrkal a to mame ve městě kostek pozehnane :nevim:. Odpruzeny je na zadnich kolech, takze ve meste uplne v pohode :). Striska je takova jenom tenka a trosku „vachrlata“, ale mne to nevadilo. Jakozto lepsi golfky naprosto super, rozhodne se k nemu budu na druheho syna vracet ;). Naopak Britax vubec nedoporucuju, ani Valco, s kazdym kg navic v kocarku se jede hur a hur, spatne se zataci a kocarek musi clovek fakt tlacit, obzvlast agile je timhle znamej a ty plastovy kola jsou proste desny…ale samozřejmě taky jenom muj nazor ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
24.4.16 10:46

A na spani je perfektni, jde do lehu, mekkce vypolstrovany a zvedaci cast na nozicky je hodne dlouha, takze dětem nevisi nozicky…proste je super a to jsem mela i daleko drazsi kocarky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
24.4.16 10:58

Taky jsem měla Izzy a neměla jsem s ním žádný problém. Mohu jen doporučit :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9552
24.4.16 13:20
@EtaOva píše:
A na spani je perfektni, jde do lehu, mekkce vypolstrovany a zvedaci cast na nozicky je hodne dlouha, takze dětem nevisi nozicky…proste je super a to jsem mela i daleko drazsi kocarky :palec:

presne, na spani parádní.
vozim v nem občas i ted skoro 3,5 letou dceru, vejde se do nej v pohode a ani necítím, že ji vezu…je mi lito ho pordavat, ale další ditko uz neplanujeme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat