Bébé confort allegro+ - zkušenosti

631
5.2.06 12:11

Bébé confort allegro+ - zkušenosti

Ahojky,
nemáte některá zkušenosti s tímto kočárkem?
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1168
5.2.06 12:14

Jani,mám jen takovou, že je to jeden z mých fdavoritů a viděla jsem ho na vlastní oči v Babyexpert a vypadá fakt dobře. Má všechny vychytávky, skládá se do nudle, i když má spojenou rukojeť. Ale to asi víš. Co tě konkrétně zajímá?
julie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
5.2.06 12:22

Ahoj Juli,
já měla vybraný peg perego pliko, ale tolik za golfky nejsem ochotná dát. Říkala jsem si, že je tedy koupím z „druhé ruky“. Včera jsem byla ve speciálním obchodě s dětskými potřebami a ptala jsem se na golfky. Bylo mi doporučeno nekupovat je po někom, protože kolikrát jsou ty kočárky i po 1 dítěti docela dost zničené. Samozřejmě pokud bych ten kočárek viděla a povozila si ho, tak je to něco jiného. V mém okolí bohužel tento kočárek nikdo nemá a ani jsem nenarazila na inzerát, že by ho někdo prodával. Tak jsem probírala golfky přímo s majitelem a ten mi doporučil BBC allegro+. Moc se mi líbily. Teď jen zjišťuji, jestli je tu někdo má.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.2.06 20:50

Ahoj, já jsem ho chtěla koupit, ale pak mnbe odradilo, že k němu není nánožník a vůbec je to jen taková „letní varianta“, na podzim a v zimě abys do nich mimčo balila jak Eskymáčka… :?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama