Bebetto Holland - zkušenosti

44
28.12.19 19:57

Bebetto Holland - zkušenosti

Ahoj, chci se zeptat, jestli nemá někdo osobní a aktuální zkušenosti s kočárkem Bebetto Holland? :) Děkuji moc! :kytka: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
71
31.12.19 18:56

Zkušenosti s ním nemám, ale vypadá moc pěkně. Ted jsou tyhle kočárky hodně moderní. Nejlíp uděláš, když si ho pujdeš někde zkusit. Jak se s ním jezdi, jak se skládá a pod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
1.1.20 12:50

@marcusa kočárek jsem zkoušela v prodejně. Vypadal suprove, já jen, jestli nemá někdo osobní zkušenosti. Třeba jestli začal vrzat, něco se odlomilo, rozbilo apod. Ale děkuji moc :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
1.1.20 21:02

@Coky000 a můžu se zeptat, kde ho mají na prodejně? Také se mi moc líbí, ale teprv začínám hledat… Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
1.1.20 22:10

No v Brně mají Bebetto v Moje miminko.cz ve Starém Liskovci. Přímo Holland nemají. Ale mají Luco, to má konstrukci Hollandu. a Tito má korbicku jako Holland. Takže jsme to takto vyzkoušeli :lol: moc se mi na tom kočárku líbí, že je celkem lehký, hezky se ovládá, krásně houpe, nafukovací kola, korbička je prostorná, plastová. Mrkni na youtube! Manžel i já jsme se zamilovali 😁 @Anukk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
1.1.20 22:12

@Anukk jinak ještě přímo na stránkách bebetto je podskupina „kde koupit?“. Tak se podívej co je nejblíže tvému bydlišti. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
1.1.20 22:29

@Coky000 paráda, děkuji! Na ta místa jsem koukala, ale v CR se víc prodávají asi ty další modely… My byli v pardubicich a tam měli jen Luco… Ale chci zkusit ještě Prahu nebo se možná zajedu podívat i do Polska, nemáme to zas tak daleko… Ale taky by mě moc zajimaly nějaké zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
1.1.20 22:36

@Anukk my si ho nakonec objednali, tak se už těším. ☺️ To je fajn, že to máš blízko!
Kdy máš termín? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
2.1.20 06:42

@Coky000 já mám ještě spoustu času právě… Termín v červnu. Ale jak jsem byla doma pres svátky, tak jsem měla víc času a začala projíždět net a tenhle mi padl do oka… Tak třeba ještě stihnu vaše zkušenosti ;) kdy čekáte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
2.1.20 15:28

Termín mám v dubnu. :) tak třeba s něčím poradím ohledně kočárku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
6.1.20 09:54

@Coky000 to budu moc ráda, i když pokud bude vše ok, tak v dubnu už asi budu chtít nějaký kočár objednat… ale určitě napiš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
8.1.20 17:10

@Anukk napíšu 🙂 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
6.2.20 18:54

@Anukk Tak kočárek mame doma a už jen čeká na prcka. S manželem se nemůžeme dočkat až s ním budeme jezdit. Máme tedy Bebetto Holland W39(S PUNTÍKY), bílá konstrukce… Zatím jsme pouze testovali po bytě a super. Zkoušeli jsme chůzi s naším labradorem, kočárek je hezky pevný. Nasazení korbicky nebo autosedačky během vteřiny. Uvidíme no 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
16.2.20 11:09

@Coky000 tak ať se Vám s ním dobře jezdí! Já tenhle design viděla na prodejně v Praze, akorát šedá konstrukce a úplně stejný pak minulý víkend na Jizerské padesátce :mrgreen: škoda okoukla bych i jiný design pro srovnání… Jinak tam měli i jiné druhy této značky a na živo mě zaujala i ta Luca. Takže mám v užším výběru tyto dva a ještě Babydesign Dotty, je podobný té Luce, v prodejně se mi s ním lépe rozjíždělo, ale zas je o něco dražší… Ale my máme ještě čas, tak to ještě nechávám uležet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
27.8.20 20:25

Ahoj, pro ostatní bych ráda napsala svou recenzi. :potlesk:
S kočárkem jezdíme 3 měsíce, a nenašla jsem na něm jediný minus. Jsme s ním naprosto spokojeni, krásně se ovládá, lehce se skládá do auta (pravda, trošku těžší je, ale žádná hrůza) - skoro denně ho tahame do schodů a v pohodě.

• úložný prostor pod kočárkem je super, je na zip, takže déšť vám je úplně jedno, se dvěma kapsičkami po bodu.
  • korbička je velká prostorná, jednoduše se odenda a na podvozek nasadí autosedačka (ta je těžká, ale člověk ji netaha věčně v ruce že)
  • boudicka se za zipem ještě prodloužit, když fouká, tak je to super.

Za mě super kočárek za rozumny peníze. A ještě ke všemu je fakt krásný. Jednička s hvězdičkou :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat