Reklama

Bebetto titi kočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gabka1379
Povídálka 18 příspěvků 28.08.18 12:39
bebetto titi kočárek

Dobrý den ženy chtěa jsem se zeptat zda-li nekterá maminka má kočárek bebetto tito a jaké má sním zkušenosti. děkuji

Reklama

Reakce:

Fima
Nadpozemská drbna 29218 příspěvků 13 inzerátů 28.08.18 12:57

Tito nemám, mám od Bebetta Murano. Rozhodovala jsem se právě mezi ním a Titem. Zvítězilo nakonec Murano, okouzlila mě hlavně šedožlutá kombinace, manželovi se zase víc designově líbilo Tito, ale vyhrála jsem já.

Obecně má Bebetto designově vymakané ty kočárky všechny, spousta lidí mě zastavovala na ulici a kočár chválilo. Mají spoustu vychytávek a spoustu věcí, které to ježdění s kočárkem velmi zpříjemňují, nádherně houpou. Ale! Asi po necelých dvou měsících začal šíleně vrzat, což byla dost pakárna. Jak to začalo, tak to po nějaké době i přestalo, zřejmě se dostal do ložisek nějaký bordel. Vypadaly nám všechny plastové krytky šroubů na předním kole. Je to vyloženě estetická záležitost, k ničemu jinému tam ty krytky nejsou, ale člověka to naštve, né že ne. Tito má úplně stejné krytky jako Murano. Po devíti měsících odešla brzda. A je to udělané tak, že člověk nemá šanci to nějak rozebrat nebo s tím něco sám provést, jedině reklamace. Tchán je strojař, takže si s tím nakonec poradil, spravil, ale opět to byla nepříjemná záležitost.

Jinak je kočár úžasný, krásně se s ním jezdí, ale za necelý rok ježdění už těch pár nepříjemností bylo. Pro starší děti jsem měla taky polský kočárek a tam nebyl nikdy jediný problém.

Kajule21
Kelišová 5324 příspěvků 7 inzerátů 28.08.18 13:17

@Gabka1379 Bebetta jsou fajn…Nemám osobní zkušenost jako uživatl, pouze jako prodejce a prodávají se. elikož neslyším negativní ohlasy a dle toho,jak se prodávají,tak jsou asi i dobré :) :nevim:

Káťa19
Kelišová 6758 příspěvků 37 inzerátů 01.09.18 11:19

@Fima fajn hodnocení, nepřidala bys ho prosím i sem? :kytka:

Fima
Nadpozemská drbna 29218 příspěvků 13 inzerátů 02.09.18 22:34

@Káťa19 Určitě. Už se na to chvilku chystám. Jak budu mít čas, tak recenzi napíšu. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama