Bebivita vs Babylove - velký jedlík

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Macice13
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 04.10.14 19:43
Bebivita vs. Babylove-velky jedlik

Ahoj maminky,
prosim vas o radu.Mam chlapecka narozeneho 8.8.s vahou 2945g. Nemela jsem mleko a v porodnici mi ho nechali hladovet a od te doby jako by mel porad hlad.Mam UM Bebivitu, malemu chutna ale prijde mi ze ma dost casto hlad a to pije 160-200ml.Ma jine davkovani, dava se vice vody tak mi prijde ze pak zaplni brisko a brzo mu vytravi. Pribira bleskove, v 6 tydnech mel 4400g a ted podle vahy doma uz 5500g. Dnes sem koupila Babylove protoze se tam dava stejne odmerek ale mene vody tak jsem si myslela ue by mohlo vice zasytit ale nevim, vypil zase vice nez mel. Jeste je min 3× denne u prsou.
Mate nekdo porovnani techto dvou mlicek, nebo radu co delat?
ho precpavat ale nechci ho ani nechat plakat a hladovet ale bojim se mu davat tak casto jak by chtel i tak uz se mu to snazim vsemozne oddalovat a stejne tak bleskove nabira.

Reakce:
slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 04.10.14 19:45

Srovnání nemám, ale pro hladový děti existují mlíka forte, tak mrkni na ty. víc zasytí, ale mají stejnou kalorickou hodnotu jak normální.

Talitha
Extra třída :D 13391 příspěvků 04.10.14 20:39

@Macice13 Můj syn se narodil 11.8. s váhou 2900g, v šesti týdnech měl přesně 4500g. :mrgreen: Stejně jako vy. Vůbec jsem nepřemýšlela o tom, že by nějak přesmoc přibýval, nebo byl nějak extrémně hladový. :think:
Pije 120ml, máme Bebu comfort.

Macice13
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 05.10.14 07:55
@slavuska1 píše:
Srovnání nemám, ale pro hladový děti existují mlíka forte, tak mrkni na ty. víc zasytí, ale mají stejnou kalorickou hodnotu jak normální.

diky za radu, poradim se s dr.

Macice13
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 05.10.14 07:57

@Virginia no tech 4400 v 6 tydnech taky jeste slo ale jestli nekeca osobni vaha tak v 8 tydnech ma 5500 za 14 dni kilo je fakt dost a to i tak mi buli hlady.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 05.10.14 09:39
@Macice13 píše:
diky za radu, poradim se s dr.

jasný, ta ti určitě poradí. jinak myslela jsem tohle, vyrábí ho Hami, nevím jestli je i od ji ných značek http://kojenecka-mleka.heureka.cz/…forte-300-g/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >