Beďar na nose a mastná pleť

259
1.8.15 23:47

"Beďar" na nose a mastná pleť

Zdravím, potřebovala bych radu… Druhý den mám na nose (dole u nosní dirky) takovou bulku, vypadá to jako beďar, nemá to ale takovou „hlavičku“, takže nevím jak to vymáčknout… Nejsem žádná modelka, popravdě to nejde ani vidět, ale štve mě, jak to bolí… Ani pořádně vysmrkat se nemůžu.. Máte nějaký zaručený způsob jak se toho zbavit?… + používám přípravek na mastnou pleť, ať je léto, nebo zima, tak mám mastné čelo, hygienu dodržuji každý den, několikrát denně si oplachuju obličej, ale za chvíli mám zase to čelo mastné… Co s tim? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7016
2.8.15 00:02

Bedara lihovat a poridit jemnou hydratacni kosmetiku, ktera nebude plet agresivne odmastovat, ale opravdu jen smyje necistoty, bez alkoholu zatahne pory…
Pred mytim plet promasirovat vlaznpu vodou, pak teprve myt, staci pak mnohem mene myciho gelu/peny nez ldyz to tam hned placnes. Dobre oplachovat. A jako prvni pomoc papirky odsavajici mastnotu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6129
2.8.15 07:43

@janca0101 zkusila jsi zmatňujici krémy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ya-ya
2.8.15 08:04

Super je drags imun od energy. mám vyzkouseno :palec:

• Citovat
  • Upravit
24363
2.8.15 09:12

Na neviditelné beďary dávám teatree, ono to vysušuje a rychleji se to zahojí.

Oplachuješ se vodou? Voda vysušuje, tak se pleť brání a ještě víc se mastí… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2454
2.8.15 09:26

Jo presne ten bedar, co mas se mi parkrat do roka udela na nose a boli jako svi… Vetsinou vypadam jak idiot, protoze ta pulka nosu natece :-D ale do par dni vetsinou zmizi :-) parkrat sem ho mela i primo v nose a to bylo dilo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
2.8.15 10:04
@svatecnice píše:
@janca0101 zkusila jsi zmatňujici krémy?

Joo, ale třeba když jdu jenom do obchodu, nebo s malou a psem na malou procházku tak se hned nematlam… Je to nebezpečný, pujdu po chodniku u cesty a slunko se odrazí od mojeho čela nějakemu řidičovi do očí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
2.8.15 11:52
@janca0101 píše:
Joo, ale třeba když jdu jenom do obchodu, nebo s malou a psem na malou procházku tak se hned nematlam… Je to nebezpečný, pujdu po chodniku u cesty a slunko se odrazí od mojeho čela nějakemu řidičovi do očí :lol:

ale krem bys mela pouzivat denne, nehlede na to, zda jdes ven… Umyt, tonizovat, nakremovat. Ona ta mastna plet svadi k tomu ji nemazat, ale alspon hydratovat potrebuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama