Beďary okoro řitního otvoru

Anonymní
3.4.17 22:42

Bedary okoro ritniho otvoru

Jdu sem s trosku intimnim dotazem, takze jiste chapete anonym. O vikendu jsme meli s pritelem nekolikrat za den sex. V sobotu vecer se mi okolo ritniho otvoru udelaly vridky, ktere vypadaji jako bedary a silene boli. Namazala jsem tedy cely spodek kremem na opruzeniny, avsak dodnes se nic nezmenilo. Spis mi prijde, ze se mi jeste dalsi vytvorily. Nevite, cim to muze byt?… Podotykam, ze jsme analni sex neprovozovali. Napadlo me, ze by to mohlo byt pochybeni z pritelovo strany skrz hygienu, ale nechci ho z niceho obvinovat. Uz jednou se mi neco podobneho stalo…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.4.17 22:48

Dobrý večer a určitě by to mohlo být zrovna ze sexu? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
3601
3.4.17 22:49

Genitální opar? Asi bych si přítele pořádně proklepla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 22:51

Mně snad jen napadlo… Neholila jsi se náhodou kolem otvoru a pak ses zapotila a vznikly boláky nebo holitko už je třeba vyměnit… Jinak netuším, co by to mohlo být. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.17 22:52

Bylo to po sexu, predtim jsem nic nemela… Proklepla pritele? Nemyslim si, ze by mi nejak zahybal..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.4.17 22:53

@Peťuláková Je pravda, ze jsem se holila den pred. Ale holim se tak vzdy a nikdy se mi z toho neudelaly vredy…

• Nahlásit
  • Citovat
3.4.17 22:56
@Anonymní píše:
@Peťuláková Je pravda, ze jsem se holila den pred. Ale holim se tak vzdy a nikdy se mi z toho neudelaly vredy…

To nemusi byt pokazdy, me se to obcas dela vepredu, vypada to jako bilej bedar. Prave po holeni a druhej den. Mela jsem to asi trikrat, normalne se to vymackne a dobry, ale boli to jak das, nevim z ceho to je, protoze kolikrat se oholim a nic a nekdy to vyleze. Kdyby to byla nejaka pohlavni nemoc, vyleze to az za nejaky cas, asi ne za par hodin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.17 23:00

@Azeretereza Tak doufam, ze to mam jen z holeni :( Fakt me to az zarazilo, ze to tak boli.

• Nahlásit
  • Citovat
3.4.17 23:04
@Anonymní píše:
@Azeretereza Tak doufam, ze to mam jen z holeni :( Fakt me to az zarazilo, ze to tak boli.

Boli i kdyz je jen jeden, ja kdyz to mackam tak mi kolikrat i tecou slzy :mrgreen: Je to na citlivym miste, no. U zadku to radsi nemackej, tam je velky riziko infekce, pockej jestli zmizi samy, kdyby nahodou ne, tak radsi k doktorovi, ale jak rikam - kdyby to byla nejaka nemoc, projevilo by se to az za par dni. Ne za par hodin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.17 23:09

Když by se to nezlepšilo nechala bych si být tebou napsat Framykoin zabíra na veškeré drobné ranky a hlavně rychle hojí. Mám stím dobré zkušnosti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
968
4.4.17 00:14

Genitalni opar. Na zacatku par pupinku, co svedi a boli, pak puchyrky, pak stroupky..
Kup si Zovirax a maz. Snaz se udrzovat v suchu a idealne bez spodniho pradla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 02:14

Nemůže to být třeba alergie na nějaké tělní sekrety? Nebo lubrikační gel třeba jestli jste použili? Nebo třeba rozdráždená kůže, do které se něco zaneslo a zanitilo? Zkus omývat heřmánkem a nebo prý pomáhá ručník trošku namydlit intim mýdlem, trošku to sedřít a opláchnout a zasypat dětským zásypem. Osobně jsem to nezkoušela, ale prý to pomáhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.17 08:27

@Azeretereza Bolet to boli, no. Radeji nic nemackam, nechavam vstrebat.

@VitaminC Opar si nemyslim. Nemam tam nic hnisaveho. Ale to pradlo muze hrat roli. Dnes si dam nocni kosili, treba to alespon z casti pomuze.

@glitterball Lubrikant jsme meli, mozna to je alergicka reakce. Nevim.

Ale s tim Framykoinem to zkusim. Pokud nenajdu, zkusim zazracny kelimek od Oriflame.

Dekuji za rady, holky!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama