Běh a hubnutí. Pouze 3 kg za dva měsíce.

406
4.5.20 09:50

Běh a hubnutí. Pouze 3 kg za dva měsíce.

Ahoj holky,
zajímá mě názor těch z vás, které pomocí běhání zhubly nějaké to kg. Dva měsíce si hlídám jídlo, abych jedla zdravě a každý víkend chodím na na Lysou horu. Někdy jednou za víkend někdy i dvakrát. Momentálně mám 13 výstupů. K tomu jsem začala přes týden běhat. Co druhý den. Trasu cca 4,5 km. V tempu cca 8 včera už pod 8. Jsem v běhání začátečník a od ZŠ jsem nikdy neběhala :) 4km běhat bez přestávky to jsem myslela, že nikdy nezvládnu. Běhám teprve 3. týden. Za ty dva měsíce jsem zhubla teprve 3kg a mě to přijde strašně málo :roll: Poraďte prosím zda se to nějak rozjede… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1466
4.5.20 09:53

No, co já bych dala za tři kila…cvicim 6 týdnu 6× týdne hodinu-hodinu a půl, L a nezhubla jsem ani deko. Buď rada za tři kila, mě to přijde jako zdravý ubytek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
4.5.20 09:55

Pokud jsi nic nedelala predtim a jis dostatecne, tak to budou svaly napumpovane vodou, tak mi to vysvetloval trener ve fitku. Po case to splaskne a kila pujdou dolu. Jde ale hlavne o to shodit tuk. Vahu zahod, mer cm, ty jsou mnohem dulezitejsi a vydrz, pujde to. Ja taky mivam starty pomalejsi. Hlavne ale opravdu pozor na vyvazeny jidelnicek a dostatek vseho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
406
4.5.20 10:04

@skorotehotna jo tak v porovnání můžu být ráda i za ty 3 kg to je fakt. Držím palce, aby se ti taky podařilo nějaké to kg dát dolů. Je to boj :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14600
4.5.20 10:05

Nekoukej na kila, protože sice shazuješ tuk, ale nabíráš na svalech. Měř se a posuzuj si postavu vizuálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
462
4.5.20 10:06

Tak záleží dost na tom s jakou váhou jste začínala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
406
4.5.20 10:08

@Kimiska1 no moc jsem toho nedělala za poslední cca dva roky. Snažím se nevazit moc často, protože mě to pak odrazuje, když nevidím změnu k lepšímu :mrgreen: asi by se mi ještě hodil nějaký odborně sestavený jídelníček, protože já si třeba myslím, že jim dobře, ale nemusí to tak být. Každopádně děkuji za reakci, třeba to bude těma svalama, jak jsi psala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
406
4.5.20 10:10

@Jagwa váha výchozí 85 nyní 81,7

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
4.5.20 10:17

A tepovku si hlídáš? Jestli ji nemáš moc vysokou a nestačila ti pro začátek třeba jen rychlá chůze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.20 10:34

Hlídala bych si spíš svalovou hmotu a centimetry. Ty tři kila jsou super :potlesk: :palec: myslím si, že jsi mohla nabrat svaly, což je dobře. Svaly pak potřebuji víc energie a budeš lépe hubnout. Proto bych se právě jen na váhu neupinala. Vydrž, držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
406
4.5.20 11:03

@Ewiczka ne nehledám. Dřív jsem právě chodila s kočárkem 10000 kroků denně, ale to moc nepomáhá a dcera už v kočárku sedět nechce. Běhám pomalu a tak abych zvládla dýchat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13025
4.5.20 11:37

Jaký máš energetický příjem? pokryje to bazální metabolismus? A pokud si za dva měsíce shodila 3 kg tuku, tak je to dobré. Ale ona to spíš bude voda, protože držíš hladovku (jíš méně než je tvůj bazální metabolismus) a tak se organismus brání zbavovat se tuku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1702
4.5.20 17:15

@Terka14 vaha o nicem nevypovídá, musis se merit a hodnotit vizualne. Ja vzdy kdyz zacnu pravidelneji behat tak nabiram kila jedna radost a pritom jsem pořád hubena, takze vahu zavri do skrine ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5262
4.5.20 17:40

Já třeba u měření jsem taková nejistá.. Pokaždé se nejspíš změřím blbě a neukáže se žádný úbytek. Váha také stojí, ale postavu si myslím, že mám štíhlejší. Je to možné, že zůstanou cm stejné, váha také. Přesto je postava jiná? Kdy se může čekat, že něco padne dolů. Stojím skoro měsíc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama