Běhat a zhubnout do 19. srpna

274
14.7.13 15:23

Běhat a zhubnout do 19. srpna

Ahoj,
doufám, že se někdo z vás ke mně přidá! 19. srpna nastupuji do nové práce a rozhodla jsem se zhubnout těch přebytečných x kilo, které se mě drží jako hov. o košile. Vzhledem k tomu, že mi tedy zbývá pět týdnů, chtěla bych zhubnout okolo těch 5 kil.

Už roky ráda běhám, bohužel ne úplně pravidelně (někdy běhám i třikrát za týden a jindy nejdu ani jednou, jsem líná :mrgreen: ). Běhám od 30 do 60 minut velmi pomalým tempem, během kterého bych dokázala přednést téma o vývoji reformace v 16. století a ani bych se nezadýchala. Můj problém je spíš jídelníček, snažím se ho jakžtakž dodržovat, ale vždycky ujedu a dám si něco sladkého nebo třeba brambůrky. Toho se však hodlám příštích 5 týdnů vyvarovat, zakazuji si tedy všechno sladké a nezdravé a uvidíme, jak dlouho to vydrží :mrgreen: naopak velmi ráda jím rajčata, klidně k snídani, obědu i večeři, takže je budu přidávat jako přílohu ke všemu, co sním. Mojí další neřestí je, že miluju kávu, dám si ji klidně i třikrát denně, a bojím se, že to je jedna z neřestí, které nejsem schopná se vzdát.

K mým mírám: nemám váhu, takže nemám nejmenší tušení :mrgreen: když jsem se vážila naposledy bylo to 160 cm/ 60 kg. Mým cílem je obléct staré kalhoty, aby mi plandaly přes stehna a hlavně z nich nevylézal zádový špek :oops:

A jak jste na tom vy? Chtěl by se ke mně někdo přidat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1324
14.7.13 15:39

@Ververka77 já se klidně přidám, já mám slabou vůli, hodně ted jezdím an kole, občas taky běhám, ale ale to je opravdu občas. Pak hraju tenis, chodím na fitbox. Auto ted využívám tak jednou za týden. Ale nejtěžší je tlumit moje chutě, držet se, je dost těžký. Já bych chtěla shodit tak 7kg za měsíc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
14.7.13 15:48

Mně bych těch 7 kilo dole taky neuškodilo :mrgreen: ale spokojím se i s těmi pěti :palec: musím se ale už nějak donutit, těchto pět kilo shazuji už asi tak pět let. Bylo období, kdy se mi to povedlo (po trhani osmiček :D ), ale pak jsem je bohužel opět nabrala.

Dneska (mám teprve ráno, protože jsem v Americe a máme o 6 hodin míň) si dám detox a budu jíst jenom zeleninu a ovoce a zítra ráno si půjdu opět zaběhat. Bohužel tu máme přes den hrozné vedro (zkusila jsem v tom běhat jednou a skoro jsem dostala infarkt :)), takže budu vstávat s manželem a půjdu si zaběhat tak okolo 7 a chci zkusit dát opět 8 kilometrů.

Berettka: jsi dobrá, že chodíš na fitbox, já radši vyběhnu ven a pročistím si hlavu. Teď jsem každé čtvrtky začala chodit na zumbu, ale než zumba je to spíš takové pohodové tancování, což mi snad vyhovuje i víc. Kolik běháš/jezdíš na kole?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1598
14.7.13 16:31

Tak to já se bohužel nepřipojím, potřebuji mnohem víc a běh mě nebaví.. Ale zadala sem podobné téma o orbitreku, a budu ti držet palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
14.7.13 16:41

Dreana: já orbitrek nemám :) když je hezky, tak jsem raději venku a běhání mi maximálně vyhovuje, ta pročištěná hlava stojí za to :) žiji ve městě, kde se to hemží obezními až morbidně obézními lidmi, takže když probíhám okolo nich, tak to moji urputní snahu vypadat lépe ještě umocní :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11879
15.7.13 10:10

Ahoj, ráda se přidám, běhám už zhruba měsíc, potřebuju zhubnout asi 3 kila, nebo pár cm přes stehna a zadek :lol:
Chodím běhat do lesa, je tady naučná stezka, která by měla být dlouhá kolem 4,5km.
Frekvence jak kdy - 2 týdny jsem běhala denně, minulý týden jsem byla jen jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
15.7.13 13:43

Ahoj Alisee!
Jsi dobrá, že jsi běhala denně, to bych nedávala. Párkrát jsem to vyzkoušela, ale byla jsem pak hrozně unavená, tak teď raději dávám tělu jeden den na odpočinek :)
A jak dlouho běháš těch 4,5 km? Já jsem se teď vrátila z běhání a nějak mi to dneska nešlo. Asi to bude i tím, že ač bylo teprve 6.30 ráno, tak už je strašný vedro, si příště snad budu brát s sebou ručník :D takže jsem uběhla jenom nějakých 5,4 km a řekla bych, že za nějakých 43 minut. Běhám totiž děsně pomalu :D
Jakou máš strategii, aby ses na běhání na motivovala? A posloucháš u toho hudbu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11879
15.7.13 13:53

@Ververka77 Většinou mi to trvá kolem 35 minut. Rekord je půl hodiny, ale to mě donutil déšť. Jsem ráda, že to už uběhnu najednou, ze začátku jsem měla spoustu přestávek.
Hudbu občas poslouchám, jde mi to s ní líp, teď se mi vybila baterka v MP3 a nejsem schopná si koupit novou. :roll: Takže jsem asi 3 týdny bez hudby.
Pro mě je zlomový řekla bych první kilometr, během něj mám často chuť se na to vykašlat a otočit to směr domov, ale jak se dostanu na nauč. stezku v lese (část jí je i mimo les) tak jsem v pohodě.
Motivací jsou pro mě výsledky, ze začátku jsem tady cvičila Jillian Michaels, jsem i ve skupině na toto téma, ale hubla jsem jen trošku a hlavně břicho a prsa. U mě je problém zadek a stehna a už mám 3 cm přes stehna dole.
Taky mě to začíná bavit, baví mě to mnohem víc než cvičit doma u TV.
Občas vybíhám vytočená a nasr… a vracím se úplně v klidu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
15.7.13 14:01

Tak s tím nasráním úplně souhlasím :D poslední dobou řeším samé jobovky s byrokracií, protože jsem se přestěhovala do zahraničí, a není nic lepšího, než si jít zaběhat, to mě hned uklidní a po stresu žádné památku :)
Já právě na cvičení doma moc nejsem, čas od času proč ne, ale jednoznačně dávám přednost běhání. Případně jsem teď začala jednou týdně chodit na zumbu.
U mně je problém tak nějak všechno :D ale nejraději bych zhubla pár centimetrů přes stehna a břicho. Manžel jednoznačně trvá na tom, že mi musí zůstat velká prsa a zadek :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
15.7.13 14:04

Spíš si budu muset taky změnit jídelníček a přidávat zeleninu úplně ke všemu. Opravdu ráda bych do toho 19. srpna vypadala líp, budu si muset totiž koupit nové oblečení, abych v práci vypadala dobře :)
A kolik vážíš a měříš ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11879
15.7.13 14:13

167/63
Chtěla bych 60kg, ale s váhou až tak problém nemám, spíš ty cm přes zadek a stehna. Bohužel nemám po kojení skoro žádná prsa, takže velká pr.. vypadá dost disproporčně :roll: :cert:
Co se týče jídelníčku, trošku jsem ho už změnila, přestala jsem sladit :lol:
Asi na měsíc jsem úplně vyřadila sladké, kromě ovoce a jogurtů, ale nepřišlo mi, že by to k něčemu bylo. Pak jsme měli oslavy, svatbu a narozeniny, tak tam jsem dort neodmítla a teď mě čeká návštěva u babičky, tam se taky budou koláče odmítat blbě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
15.7.13 14:13

Citace

Příspěvek upraven 14.09.13 v 12:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
15.7.13 14:22

Ahoj Mateny: a kolik běháš? Já právě na tý hezké nohy pořád čekám :D jak dlouho ti trvalo, než se ti začaly rýsovat?

Aliesse: já nemám problém jíst sladké, spíš se musím nutit jít zdravě. Často se totiž odbývám prostě jenom nějakým tím chlebem, takže musím vsadit na zeleninu. Zajímalo by mě, jak to máte s masem. Hodněkrát jsem slyšela, že bez masa se hubnout nedá, když já maso moc nejím a hlavně je teď tak drahé, že si ho stejně budu dávat možná jenom tak jednou týdně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
15.7.13 14:33

Teď

Příspěvek upraven 14.09.13 v 12:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
15.7.13 14:36

Ale není to jen o mase. Spíš si tu bílkovinu(tvaroh, šunka, sýr, vejce, jogurty,…) nastrčit ke každému jídlu. O to se snažím a víc mě zasytí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama