Během noci jsem měla záchvat třasu

Anonymní
4.6.21 16:57

Během noci jsem měla záchvat třasu

Dnes v noci jsem vyděsila sama sebe.
Prožívám teď poslední týden velmi těžké období - umírání člena rodiny.
Méně jím, včera jsem snědla pár piškotů a asi čtvrtku suchého rohlíku kvůli práškům, jinak jsem nebyla schopná do sebe dostat nic, také méně a hůř spím. Za ten týden jsem si několikrát vzala čtvrt nebo půl Lexaurinu (celkem asi 3 prášky) - naposledy včera navečer 1/2 + před spaním Ibalgin. Zároveň na tom byla včera má psychika celkově nejhůř, bohužel došlo k úmrtí.
Usnula jsem poměrně dobře, ale v noci mě probudil třas - silný třas v rukou, nohou a chvílemi v celém těle. Zkoušela jsem si sednout, projít se, nadýchat se čerstvého vzduchu. Trvalo to 5-10 minut (ale nevím přesně, třeba to bylo méně, ale mně to přišlo dlouhé…), pak se mi podařilo znovu usnout, už bez třasu. Nic neobvyklého na sobě jinak nepozoruji (až na běžné věci odpovídající mému psychickému rozpoložení).
Mám se bát, nebo to můžu přičíst psychickému vyčerpání, hladu a práškům?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.6.21 17:20
@Anonymní píše:
Dnes v noci jsem vyděsila sama sebe.
Prožívám teď poslední týden velmi těžké období - umírání člena rodiny.
Méně jím, včera jsem snědla pár piškotů a asi čtvrtku suchého rohlíku kvůli práškům, jinak jsem nebyla schopná do sebe dostat nic, také méně a hůř spím. Za ten týden jsem si několikrát vzala čtvrt nebo půl Lexaurinu (celkem asi 3 prášky) - naposledy včera navečer 1/2 + před spaním Ibalgin. Zároveň na tom byla včera má psychika celkově nejhůř, bohužel došlo k úmrtí.
Usnula jsem poměrně dobře, ale v noci mě probudil třas - silný třas v rukou, nohou a chvílemi v celém těle. Zkoušela jsem si sednout, projít se, nadýchat se čerstvého vzduchu. Trvalo to 5-10 minut (ale nevím přesně, třeba to bylo méně, ale mně to přišlo dlouhé…), pak se mi podařilo znovu usnout, už bez třasu. Nic neobvyklého na sobě jinak nepozoruji (až na běžné věci odpovídající mému psychickému rozpoložení).
Mám se bát, nebo to můžu přičíst psychickému vyčerpání, hladu a práškům?

Zažila jsem. U mě to byla úzkost ze situace doma, umírání člověka. Pij, jez až se ti bude chtít, neláduj se prášky. Stačí nějaký uklidňující čaj a nebo neurol na noc. Tohle má myslím každý, kdo takovou situaci zažívá. Ono to přejde. Upřímnou soustrast.

• Citovat
  • Nahlásit
2609
4.6.21 17:20

Napadla mě hypoglykemie. Na tu by pomohlo najíst se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10898
4.6.21 17:21

No jestli opravdu nejíš, tak to mohla být hypoglykemie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18846
4.6.21 17:29

Hypoglikemie by tezko presla sama, bez prisunu cukru nebo jidla. A tresem se uplne neprojevuje. Podle me reakce na stres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10643
4.6.21 18:41

Je to z toho stresu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24345
4.6.21 21:34

Podle mě kombinace stresu a nejezeni. Zkus hořčík, ten na drobnější problémy s třesem pomáhá.
Drž se, odpočívej a aspoň trošku jez, ať se nerozložíš :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 22:39

Pamatuji, že v pubertě jsem tohle prožila také. Po úmrtí v noci přišel soused, cože se děje - babička zapomněla zhasnout. V kuchyni si povídali a mysleli, že spím a já se v ložnici třásla, pže jsem byla vzhůru a nenapadlo mě jít za nimi.
Podruhé se to stalo o pár týdnů později, kdy k nám do pokoje na lyžáku vlezli cizí mladí muži…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat