Reklama

Během pár minut necitlivá bříška prstu z mrazu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

79Simona
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 10.02.17 17:14
Behem par minut necitliva briska prstu z mrazu??

Stalo se mi to na horach uz ponekolikate a je to desne neprijemne - znecitlively mi briska prstu na rukou, hlavne prostednicky. A trvalo treba 15 min.nez jsem je hybanim a zahratim „probrala“. Je to normalni, stava se vam to? Zima byla, ale podle me ne zas extremni a mela jsem rukavice…

Reklama

Reakce:

Liliana08
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 10.02.17 17:29

V rukavicích se mi to nestalo nikdy. Jinak občas jo, ale bez rukavic a velkých mrazech. A teda nikdy mi to „probrani“ netrvalo tak dlouho, max 5 minut v teple mi stačilo.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34004 příspěvků 10.02.17 18:43

Raynaudův fenomén? googli

79Simona
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 10.02.17 19:02

To si asi nemyslim, kdyz vidim fotky. Takhle barevne vyrazne to nemam. Zbelaji, ale nijak vyrazne… Spis ta necitlivost me trapi.

79Simona
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 11.02.17 14:05

Nikdo nema podobne zkusenosti?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama