Během pár minut necitlivá bříška prstu z mrazu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
79Simona
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 10.02.17 17:14
Behem par minut necitliva briska prstu z mrazu??

Stalo se mi to na horach uz ponekolikate a je to desne neprijemne - znecitlively mi briska prstu na rukou, hlavne prostednicky. A trvalo treba 15 min.nez jsem je hybanim a zahratim „probrala“. Je to normalni, stava se vam to? Zima byla, ale podle me ne zas extremni a mela jsem rukavice…

Reakce:
Liliana08
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 10.02.17 17:29

V rukavicích se mi to nestalo nikdy. Jinak občas jo, ale bez rukavic a velkých mrazech. A teda nikdy mi to „probrani“ netrvalo tak dlouho, max 5 minut v teple mi stačilo.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34459 příspěvků 10.02.17 18:43

Raynaudův fenomén? googli

79Simona
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 10.02.17 19:02

To si asi nemyslim, kdyz vidim fotky. Takhle barevne vyrazne to nemam. Zbelaji, ale nijak vyrazne… Spis ta necitlivost me trapi.

79Simona
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 11.02.17 14:05

Nikdo nema podobne zkusenosti?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamarádka heroinové Terezy v exkluzivní zpovědi: Do Pákistánu ani za milion!

Přinášíme vám slibovanou exkluzivní zpověď kamarádky Terezy Hlůškové (22),... číst dále >

Dámy, čtěte: Povinných 5 P, bez kterých se žena slavného sportovce neobejde

Těžko říct, co tím manželka Milana Baroše (37) Tereza (32) sledovala, když se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >