Bělení zubů - domácí varianta

41
19.5.20 13:18

Bělení zubů - domácí varianta

Ahoj. Příští týden jdu k zubní hygieničce na bělení zubů - domácí variantou. Mám zuby celkem citlivé a kdyby mi prý udělala bělení u ní v ordinaci, zbláznila bych se bolestí při i po procesu. Nejprve mi udělají otisky, aby vytvořili nosiče přímo pro mě, ty budu 2-4 týdnů nosit na noc, a pak se nedostaví výsledek. Vím, že mi řeknou veškeré informace tam, jen jsem zvědavá, jestli jste někdo toto bělení podstoupili? Jaké to je a musí se přitom držet ta bílá dieta? Bude mě to stát 4tis a na internetu je plno přípravků pro bělení zubů kolem 1000,–Kč tak aby to nemělo stejný výsledek. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19.5.20 13:43

Ahoj. Já platila u hygienistky 3 500. Také jsem vyfasovala sadu na domácí bělení, a už půl roku mi leží ve skříni. :(
Poprvé jsem aplikovala na noc a ráno vstávala s nesnesitelnou přecitlivělostí, která mě provázela celý den a v menší míře i následující dva dny. Další den jsem neaplikovala. Po týdenní pauze jsem to zkusila znovu, tentokrát jen na dvě hodiny přes den. Jenže se dvěma dětmi to bylo hodně omezující. Odložila jsem to s tím, že celou proceduru začnu znovu, až uzraje čas. No… ještě neuzrál. :?
Před lety jsem jsem si nechala vybělit zuby v ordinaci zubaře. Trvalo to půl hodiny a výsledek byl krásný a přirozený. Citlivost byla, ale nijak nesnesitelná a druhý den už skoro vymizela. Ale bylo to v Americe, nevím, jak je to s ordinačním bělením u nás, mě od něho zrazovala zubařka i hygienistka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.20 13:59

Také pravidelně chodím. V ČR se nesmí prodávat víc jak 10%. Ordinační máš 35% a domácí bývalo 20% nyní dávají 16%. Když si dáš do nosiče málo gelu, tak budeš mít nahoře žluté půlměsíčky zubů, když si dáš moc, tak se snadno poleptáš a pak několik dnů trpíš. Za mě ideál ordinační + doma dobělit. Citlivé to je, den, dva, po to ordinačním tedy jako fakt hodně, ale stojí to za to. Zrovna se chystám v červnu.

• Citovat
  • Nahlásit
41
19.5.20 14:57
@Anonymní píše:
Také pravidelně chodím. V ČR se nesmí prodávat víc jak 10%. Ordinační máš 35% a domácí bývalo 20% nyní dávají 16%. Když si dáš do nosiče málo gelu, tak budeš mít nahoře žluté půlměsíčky zubů, když si dáš moc, tak se snadno poleptáš a pak několik dnů trpíš. Za mě ideál ordinační + doma dobělit. Citlivé to je, den, dva, po to ordinačním tedy jako fakt hodně, ale stojí to za to. Zrovna se chystám v červnu.

Taky jsem původně chtěla ordinační, ale je pravda, že mám dost citlivé zuby a hygienička mi řekla, že by mě to šíleně bolelo, že mi dá tu domácí. Tak teď z toho mám smíšený pocit, co si o tom myslet. Poleptat se vážně nechci a mít to nedokonalé také ne.. Jenže jejsem úplně nejzručnější, tak se bojím :nevim: Ach jo, zkusím se jí ještě poptat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
19.5.20 14:59
@Alexandra.R píše:
Ahoj. Já platila u hygienistky 3 500. Také jsem vyfasovala sadu na domácí bělení, a už půl roku mi leží ve skříni. :(
Poprvé jsem aplikovala na noc a ráno vstávala s nesnesitelnou přecitlivělostí, která mě provázela celý den a v menší míře i následující dva dny. Další den jsem neaplikovala. Po týdenní pauze jsem to zkusila znovu, tentokrát jen na dvě hodiny přes den. Jenže se dvěma dětmi to bylo hodně omezující. Odložila jsem to s tím, že celou proceduru začnu znovu, až uzraje čas. No… ještě neuzrál. :?
Před lety jsem jsem si nechala vybělit zuby v ordinaci zubaře. Trvalo to půl hodiny a výsledek byl krásný a přirozený. Citlivost byla, ale nijak nesnesitelná a druhý den už skoro vymizela. Ale bylo to v Americe, nevím, jak je to s ordinačním bělením u nás, mě od něho zrazovala zubařka i hygienistka.

Ahoj, mohla bych se zeptat, jakou sadu ti dala? :-) Ať to omrknu na internetu :lol: Chci si o tom zjistit co nejvíc. Bojím se právě, že dopadnu stejně jako ty a nechám to být, jenže mi mají dělat korunku na předním zubu, takže to bělení chci určitě :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.20 16:22

Já měla Opalescence. To ordinační je rychlejší, protože je silnější. Domácí trvá delší dobu. Neboj se toho, ale musíš to vyzkoušet. Tak si to nedávej první noc „celou“. Jen si sedni večer k Tv třeba od 20 do 24, když to zvládneš, tak můžeš prodloužit a nechat celou noc. Pak přijdeš na to jak naplnit ten nosič tak, aby to nebylo moc ani málo.

• Citovat
  • Nahlásit
19.5.20 19:44

@Esiska
Mám Yotuel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie