Bělení zubů - jde nebo ne ?

Anonymní
17.4.21 16:27

Bělení zubů - jde nebo ne ?

Zdravím.
Je tady někdo kdo má vybělené zuby u zubaře nebo na dentální hygieně i přesto, že má v zubech plomby?
Chtěla bych jsem mít bílé zuby, ale prý to nejde. Já myslím, že ano.
Ptala jsem se své zubařky ta mi řekla, že z důvodu že mám plomby v zubech tak po vybělení zubu by byly zuby bělejší, ale plomby by byly o to více viditelnější.
Teď jsem se ptala dalšího zubaře (záskok, moje je na MD) A stejný názor jak moje zubařka.
Upřímně jsem si myslela, že soukromníci chtějí vydělat. Takže by mohli zuby vybělit a poté vyměnit plomby. Dle mě… Stálo by mě to více, ale s tím počítám.
Fakt to tedy nejde a nebo je tady někdo kdo má zuby vybělené i přesto, že má plomby?
Já myslím, že v dnešní době má každý aspoň jednu plombu a zuby přesto bílé :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1244
17.4.21 16:42

Určitě to jde, sestra je ma vybelene. Dole si nechala udelat bile plomby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1086
17.4.21 16:48

Samozřejmě, že to jde. Prostě si pak necháš udělat plomby s bělejším odstínem. Absolutně žádný problém. Já jsem to tak třeba měla před 20ti lety, teď musí být ještě dokonalejší metody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3323
17.4.21 17:13

Trochu bych váhala s převrtáváním plomb. Vždycky totiž člověk přijde o více zubu, jak se odvrtává původní plomba. A taky se to pak asi bude chtít vzdát zuby barvících látek - kávy, čaje, vína a chodit na bělení pravidelně. A co bělení a citlivé zuby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
17.4.21 20:09

Dobrý den, udělají vám otisky zubů, ty vám dají a dají k tomu i speciální „pastu“ kterou dáte na ty otisky, nasadíte jako rovnátka a budete zuby bělit třeba přes noc, aspoň takhle mě to vysvětlovala známá…takhke to také jde, ale vy máte spíš na mysli pískování zubů? To je asi rizikovější..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3189
19.4.21 10:30

Já je mám vypískované. Některé plomby na předních zubech jsem si musela nechat předělat Zuby mám hezké, ale stálo mě to ranec. Jen, že se mi na ty zuby podívají mě stálo 1 400. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
19.4.21 19:50

A co používáte na bělení zubů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1346
19.4.21 21:13

Musíte počítat s tím, že vybělené zuby nevydrží věčnost a barva se začne vracet do původu a vyměněné plomby budou zase svítit, musíte pak bělit vlastně pořád opakovaně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1041
20.4.21 13:31

Nejdřív si nechej vyměnit plomby za bílé.
Dbej na hygienu, před zahájením bělení nesmíš mít zánět dásní či samozřejmě kaz.

Nejdříve se dělají otisky na nosiče. Ty pak dostaneš spolu s bělícím protokolem a tuby s peroxidem. Dává se 10% a 16% peroxid. Po dobělení doma tě čeká ordinační bělení 3×15 min 35% peroxidem.

Nosiče na bělení ti zůstanou a kdykoli do budoucna je možné přikoupit si další peroxid pro dobělení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat