Reklama

Bělení zubů levně doma - fungující

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymniholka
Stálice 68 příspěvků 22.04.18 19:47
Bělení zubu levne doma FUNGUJICI

Dobry den, mate nekdo zkušenosti s belenim zubu? Nejlepe doma, tolik penez na to nemam a kourim a piji kavu takze od zubare by to bylo hned pryc. Spíše neco pravidelneho učineho a ne jako pasty co vubec nepomaha :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2070 příspěvků 22.04.18 20:00

Me pomaha si vyplachnout dvakrat denne pusu MMS (najdi si na netu) diky tomu mam zuby uplne bily a bez kazu

trpaslinka
Extra třída :D 12091 příspěvků 22.04.18 20:01

Kokosovy olej s kurkumou. Jen tedy sama mam zkusenost takovou, ze konzistence hrozne rychle taje a blbe se tim cisti.. ale fakt to pomaha.

open mind
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 22.04.18 20:03

Mne hodne pomaha pouzivani zubni pasty Swissdent extreme. Zkousela jsem ruzne, ale tahle je fakt super. Tak po trech tydnech velky rozdil.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 1 inzerát 22.04.18 20:47
@zudina píše:
Me pomaha si vyplachnout dvakrat denne pusu MMS (najdi si na netu) diky tomu mam zuby uplne bily a bez kazu

Můžu se zeptat co to je MMS? nemůžu najít na netu.. asi to neumím či co :zed:

Niky2
Kecalka 491 příspěvků 53 inzerátů 22.04.18 20:51

@Veru1987
Ja k tomu nasla toto: http://www.mmskapky.cz/…a_dasne.html

zudina
Ukecaná baba ;) 2070 příspěvků 22.04.18 20:53
@Veru1987 píše:
Můžu se zeptat co to je MMS? nemůžu najít na netu.. asi to neumím či co :zed:

Treba tady http://www.czmms.info jsou to naredene dve chemikalie ja to teda konzumuju i vnitrne vylecila jsem si tak jistou nemoc ale na ty zuby to funguje aniz bys to pila, jen vyplachujes

chaela
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 22.04.18 20:56

Nekouřit a nepít kafe, nebo aspoň omezit. Nečistit si zuby po snězení kyselého jídla, mít nejměkčí kartáček, používat solo kartáček, fluoridační pasty nebo gely.

AnnieTRoj
Kecalka 202 příspěvků 22.04.18 21:26

MMS, co jsem četla, je vlastně bazénová chemie.

mgdln
Závislačka 4423 příspěvků 22.04.18 21:31
@AnnieTRoj píše:
MMS, co jsem četla, je vlastně bazénová chemie.

To jsou takové ty povídačky.

marka123
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 22.04.18 21:38

MMS si stryc vyplachoval kazdy den usta, v ramci prevence nemoci nekolik let, az si uplne znicil sklovinu, a ma uz cele nove zuby za 150000, tak nevim nevim. Navic je to pekny smrad, proste kyselina. Mamka me kdysi presvedcila uzivat na nemoc a ikdyz jsem pouzivala jen pres kapsle, tak jsem z toho vzdy zvracela a ted me natahuhw, jen to nekde citim u dedy apod. Jedou s tim stale, ale uzivani vnitrne, ne na zuby. Neco do sebe to asi ma, ale je to docela extrem. Hodne se pise o kokosovem oleji, ale nejsem schopna jej dlouhodobe uzivat, na cisteni proste potrebuji penu v puse a na prevalovani v ustech to zas denne 15minut nevydrzim:D jsem zvedava co tu jeste pristanou za tipy

klenott
Kecalka 256 příspěvků 22.04.18 21:42

@mgdln Povidacky? a co to teda je? Musim rict, ze to na me nepusobi vubec dobrym dojmem. :think:

smajlik345
Kecalka 391 příspěvků 22.04.18 21:47
@trpaslinka píše:
Kokosovy olej s kurkumou. Jen tedy sama mam zkusenost takovou, ze konzistence hrozne rychle taje a blbe se tim cisti.. ale fakt to pomaha.

dá se to už někde koupit a nebo je potřeba si to doma přípravit ( namícat tyto dvě suroviny ) děkuji

AnnieTRoj
Kecalka 202 příspěvků 22.04.18 21:48

Také by mě zajímalo co to teda přesně je.

klenott
Kecalka 256 příspěvků 22.04.18 21:49

Ja si osobne myslim, ze chemikalie a navic jeste nejake belidlo nema v tele absolutne co pohledavat. 8o :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama