Jak probíhá bělení zubů u zubaře a jak doma?

47
31.1.21 18:55

Bělení zubů zkušenosti

Ahoj,
ráda bych si nechala vybělit zuby na svatbu (srpen). Zuby mám bez kazů, pěkný. Ale mám stále zezadu zubů drátek po rovnátkách. Nevadilo by to? Problém je, že se zubaře bojím víc jak malé dítě.. :D a proto by mě zajímalo, jak bělení probíhá u zubaře? Bolí to? Nebo máte dobrou zkušenost s bělením doma?
Moc děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
305
31.1.21 18:58

Tak si nech od zubaře udělat jen otisky, toho se snad nebojíš, a bělit můžeš doma. Můžeš si koupit i gel na zmírnění citlivosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
2.2.21 12:11

@susanne11 Ahoj, u zubaře si nech udělat otisky, vyrobí ti takové futrály přímo na Tvé zuby. Zubař ti dá takový gel, který si budeš dávat do těch futrálů a pak si to dáš na noc a ráno sundáš a máš vybělené zuby :D Mě to trvalo vybělit do požadovaného odstínu takhle pár nocí, někomu to trvá déle.. Každopádně doporučuji, je to super :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.3.21 23:29

Beleni v ordinaci moc nedopprucuju…delala jsem u zubare a vim ze casto moc nepomuze…ony ty zuby jsou dlouho vysusene pri te procedure coz vede k jejich zesvetleni ale jakmile zpet natahnou vlhkost tak o neco ztmavnou…proto jsou lidi v ordinaci spokojeni a pozdeji doma uz moc ne…domaci beleni je lepsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat