Bělicí pásky Crest na žluté zuby v těhotenství

Anonymní
2.4.21 13:11

Bělicí pásky Crest na žluté zuby v těhotenství

Dobrý den, má prosím někdo zkušenost s bělicími páskami Crest v těhotenství? Vím, že obecně by se v těhu bělit nemělo…, Ale strašně mi teď v těhotenství zežloutly zuby… nikdy jsem je neměla úplně bílé jako perličky, ale troufám si říct, takové normální. Nyní svítí opravdu žlutě a dokonce mi jedna malá holčička povídá: “jé, ty máš ale žlutý zuby” 8o
Fat jsem se zastyděla a od té doby se mi nechce ani na nikoho usmát a vůbec s takovými žluťáky chodit… Zkoušela jsem všemožný domácí bělení, kurkumu atd a úplně bez výsledku… na tyto pásky slyším samou chválu… Jsem ve druhém trimestru.
Předem děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
721
2.4.21 13:26
@Anonymní píše:
Dobrý den, má prosím někdo zkušenost s bělicími páskami Crest v těhotenství? Vím, že obecně by se v těhu bělit nemělo…, Ale strašně mi teď v těhotenství zežloutly zuby… nikdy jsem je neměla úplně bílé jako perličky, ale troufám si říct, takové normální. Nyní svítí opravdu žlutě a dokonce mi jedna malá holčička povídá: “jé, ty máš ale žlutý zuby” 8o
Fat jsem se zastyděla a od té doby se mi nechce ani na nikoho usmát a vůbec s takovými žluťáky chodit… Zkoušela jsem všemožný domácí bělení, kurkumu atd a úplně bez výsledku… na tyto pásky slyším samou chválu… Jsem ve druhém trimestru.
Předem děkuji :kytka:

Ja je pouzivala pred otehtnenim a kdyz si vzpomenu, tak si je dam i tedka behem tehotenstvi.

Nekdo ale v tehotenstvi trpi na citlivejsi zuby, takze po pouziti mohou trosku bolet.
Ja jsem s tim v pohode, ale svagrove v tehotenstvi nevyhovovaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 13:41

@janikema90
Mockrát děkuji za odpověď. Mohu se prosím ještě zeptat, jaký typ pásků jste měla? Prý jsou nejúčinější white proffesional nebo supreme…
A možná taková hloupá otázka - nemohu trochu toho gelu s peroxidem přeci jen spolknout a tím nějak ublížit miminku?

• Citovat
  • Nahlásit
721
2.4.21 15:36
@Anonymní píše:
@janikema90
Mockrát děkuji za odpověď. Mohu se prosím ještě zeptat, jaký typ pásků jste měla? Prý jsou nejúčinější white proffesional nebo supreme…
A možná taková hloupá otázka - nemohu trochu toho gelu s peroxidem přeci jen spolknout a tím nějak ublížit miminku?

Ja se o tom bavila se zubarem a rikal, ze to tehotenstvi nebezpecne neni.
A mne se nestalo, ze bych hodne slinila a polykala to. Tam je tenka vrstva na tom pasku, neni to tak, ze by nekde gel tekl.
Mam tyhle, vyfotila jsem vam i jak pasky vypadaji. A pouzivam k nim i pasty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 08:12

@janikema90
Mockrát děkuji! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu