Bělící pásky na zuby

7
26.5.20 20:54

Bělící pásky na zuby

Ahoj, chci se zeptat zda někdo neví jestli jsou ještě prodejné bělící zubní pásky AZ WHITESTRIPS. Popřípadě doporučit něco jiného kdo má dobrou zkušenost. Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2520
26.5.20 21:29

Za mě Crest pasky. Na Vinted se daji sehnat. Kupuju tam sobe i pribuznym. Jsou nejlepsi. Po tydnu luxusni zubiska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
26.5.20 21:34
@Micaella22 píše:
Za mě Crest pasky. Na Vinted se daji sehnat. Kupuju tam sobe i pribuznym. Jsou nejlepsi. Po tydnu luxusni zubiska

Raději bych to konzultovala se zubařem. Já Crest pasky použila jedno balení a po 10ti letech mám zničenou sklovinu na předních zubech. Takže za mě určitě ne nic na vlastní pěst

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
802
26.5.20 23:32

Nepoužívat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
27.5.20 11:18

Mně ty chemické bělicí produkty zničily zubní sklovinu. Používám už jen přírodní. Dobrou zkušenost mám s pásky s aktivním uhlím od My white secret. Na e-shopu nuspring.cz je teď mají se slevou. Včera jsem zrovna objednávala nové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31917
27.5.20 13:25
@Micaella22 píše:

také naprostá spokojenost, zuby bílé bez poškození. Kupuji tady ČR v e-shopu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
27.5.20 16:30

@Marcellli a je vidět výsledek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
28.5.20 11:16

@Bára. L Ano. Minimálně o 1 odstín. Určitě přírodní aktivní uhlí nevybělí zuby, tak jako chemie, nicméně pro mě je primární ta šetrnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama