Bělící pásky od Teethy.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anony6m
Nováček 7 příspěvků 01.11.18 10:30
Bělící pásky od Teethy.cz

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s touto firmou. Předem upozorňuji že produkt jsem sice objednal, ale ještě nezkoušel, protože mám určité pochybnosti.
Tak by mě zajímal Váš názor zda není někdo v okolí.
Co jsem zpozoroval, tak firmu funguje asi chvíli, protože třeba na FB jí sleduje jen něco kolem stovky lidí. Plus hodnocení celé společnosti a jejich pásků najdete na celém internetu pouze na jejich stránkách kde kamarád dal hodnocení tří hvězd, ale systém to vyhodnotil sám nebo admin tam dal hvězd PĚT.

Děkuji za Vaše názory

Reakce:

Eňucha
Nováček 4 příspěvky 09.11.18 14:45

Dobry den, dnes mi pasky prisly, na zubech mam z toho akorat bile fleky, zub neni vybeleny cely. Svagrova ta take, ale ta ma problemy se sklovinou. Ta je poridila na zaklade kladne zkusenosti od kamaradky, ze s tim byla opravdu spokojena, tak nevím jak to vybelilo jí… :nevim:

Anony6m
Nováček 7 příspěvků 09.11.18 20:46
Zkušenost

Kamarád, jim dal na stránkách hodnocení za tři hvězdy a jejich systém, to automaticky přidělil na pět hvězd, po tom co je na to upozornil, tak ho zablokovali a jeho recenzi smazali.
Takže pozor na jejich recenze na stránkách.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >