Bělící uhlí na zuby - podvod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 14.03.18 15:05
bělící uhlí na zuby - podvod

Ahoj maminky,
je tu některá co také naletěla a zakoupila si aktivní uhlí na bělení zubů zn. Coco beauty? Chci podat trestní oznámení a potřebuji dát dohromady částku nad 5000. Já přišla o 1400. Určitě nebudu jediná škodná. A rozhodně to nevzdám bez boje. :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 14.03.18 15:26

Ja teda osobni zkusenost nemam, nekupuji takove veci.. Jsou to dle meho pouze vyplody a podvody a tahaji z lidi penize, stejne jako u dalsich x tisic produktu.. Predpokladam ze prasek,,nebeli,, :think:

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 14.03.18 15:31

Ještě ze těmhle blbostem nevěřím. Jedla soda cca 15kc 2× do měsíce a zuby krásně vyčistí.

Keyllah
Echt Kelišová 9517 příspěvků 14.03.18 15:55
@Berenikee píše:
Ahoj maminky,
je tu některá co také naletěla a zakoupila si aktivní uhlí na bělení zubů zn. Coco beauty? Chci podat trestní oznámení a potřebuji dát dohromady částku nad 5000. Já přišla o 1400. Určitě nebudu jediná škodná. A rozhodně to nevzdám bez boje. :cert:

a v čem by mělo spočívat to trestní oznámení? Objednala jsi, zaplatila a oni nic nedodali? To je nezbytné uvést…

lachtanice86
Kelišová 6483 příspěvků 14.03.18 16:06

@Berenikee jako že si objednala a zboží neposlali?

Bandii
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 14.03.18 16:15
@jestericka34 píše:
Ještě ze těmhle blbostem nevěřím. Jedla soda cca 15kc 2× do měsíce a zuby krásně vyčistí.

A neničí to zuby? :think:

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 14.03.18 16:24

@Berenikee zakoupila jsi a poslali…s rizikem, ze to nemusi fungovat…vcera jsem koupila barvu na vlasy a nevysla podle mych predstav…takze mam taky podat trest. oznameni? vitej v kapitalismu

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 14.03.18 17:00

Bavila jsem se o tom se zubarkou, samozřejmě se to nemá přehánět, ale 2× do měsíce urcite v pohodě, na vic to cisti i zubní kámen. @Bandii

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 14.03.18 17:44

Zaplatila jsem, prislo zbozi, ale nebylo vubec polepene. Plastova krabicka s nejistym obsahem, ani logo jako na obrazku natoz informace o slozeni, obsahu, odpovedne osobe a distributorovi. Firma sidli mimo EU a jediny kontakt na strankach je email.

iiiv
Extra třída :D 10960 příspěvků 14.03.18 18:10

Příště si kup živočišný uhlí, poslouží ti to stejně

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 14.03.18 18:17
@iiiv píše:
Příště si kup živočišný uhlí, poslouží ti to stejně

presne tak a nebo koupit v kamene prodejne nebo z firmy v CR :palec:

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 14.03.18 18:20

Treba v benu lekarne za 185,–, Mall 169,– jmenuje se to CYNDICATE
Bělící zubní pudr Charcoal.. Nechapu jak jsi za to mohla dat 1400,– :roll:

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 15.03.18 01:51

Tak to mi zpetne hodne pomuze no :nevim: a stalo to 499, objednala jsem toho vic.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29050 příspěvků 15.03.18 05:49
@Berenikee píše:
Zaplatila jsem, prislo zbozi, ale nebylo vubec polepene. Plastova krabicka s nejistym obsahem, ani logo jako na obrazku natoz informace o slozeni, obsahu, odpovedne osobe a distributorovi. Firma sidli mimo EU a jediny kontakt na strankach je email.

Tak to je jen a jen Tvoje věc, že sis takovou ptákovinu z non EU koupila.Koho budeš žalovat? Nějakého Asijce či Zulukafra s papírovou adresou v daňovém ráji? Neobtěžuj svojí blbostí Policii, mají důležitější věci na práci.

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 15.03.18 09:45

@Burj Chalifa

Zajimalo by me jestli tyhle online „sympatandy“ jako jsi ty jsou v realu taky tak „prijemne“ nebo si jen takhle anonymne kompenzuji nejake bebi ve svem zivote a venku se chovaji k ostatnim lidem treba slusne :think:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Nový fotbalový boss na obzoru? Zemanův kancléř Mynář si chce koupit Slovácko

Fotbalové Slovácko letos patří mezi nejhorší týmy v české nejvyšší soutěži.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >