Bělil někdo zuby s bělícími pásky Crest?

Anonymní
25.9.21 15:41

Bělil někdo zuby s bělícími pásky Crest?

Dobrý den, bělil někdo aktuálně zuby s bělícími pásky Crest? Funguje to? Recenze jsou víceméně všude jen pozitivní. Strašně se stydím za své zažloutlé zuby. Cena za profesionální bělení je dost vysoká (informovala jsem se u svého zubaře) a já na mateřské, tak bych raději zkusila toto.
Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
358
25.9.21 16:32

No tak to mě taky zajímá… Taky o tom uvažuji, až odkojim třetí dítě, ale rozhodně to v plánu mám… ještě se chci zeptat kamarádky, která je dentální hygienik, jak to je. Bohužel je teď ale kamarádka v zahraničí a nemám na ní spojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
25.9.21 17:27

Ano vybělí, ale jestli chceš American smile, tak to nečekej. Mě to vybělí zuby krásně, ale jen díku tomu, že jsem 3 roky před používala ( což už je 10 let) White Pearl nebo jak se to jmenovalo. To pak přestali prodávat a snad i zakázali. Jednalo se o nástavce na zuby ( které si vytvaruješ) s gelem v injekci. To mi zuby vybělilo dokonale. A crest už je pro mě pár let jen udržovací kůra a furt to drží. Bělím jednou za 2 roky. Záleží ale taky na tvých zubech. Já je nikdy žlutý moc neměla. Spíš doporučuji dentální hygienistku, sice připlatíš, ale zuby budeš mít jako perličky a ještě pod dohledem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat