Bella Happy vs Dada zlaté pro citlivý zadeček

191
3.6.21 14:44

Bella Happy vs Dada zlaté pro citlivý zadeček

Ahoj holky, vyzkoušely jste oboje? Jaké Vašemu prckovi sedli více na citlivý zadeček?

Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64239
3.6.21 14:48

@Mamca_1234 ani jedny :think: ale každé dítě je jiné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
3.6.21 16:15

Bella happy za mě jedničky. Dada na nic. Ale každé mimčo je jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
603
3.6.21 17:48

Obě mé děti mají citlivou pokožku. Dobré zkušenosti mám s plenkami z DM Nature :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
3.6.21 22:32

U nas od narozeni prvni cca 2,5m Bella happy, spokojenost a vse v pohode. Pak jsme zkouseli i Dada, taky v pohode. Nakonec jsme skoncili u nebelenych chlorem (ja to pretim neresila nejak) a to spokojenost jak s DM nature, tak BabyCharm.

Jinak moje dcera ma extremne citlivej zadecek, ale chce to fakt vyzkouset.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
4.6.21 13:34

Ahoj, já u obou dětí používala Bella Happy, protože nulky a jedničky mají výkroj na pupík. Poradila mi to kamarádka, byla jsem moc spokojená, takže jsem pokračovala s nimi dál. A taky mají ty elastické pásky, takže u většího bříška supr. Jo a nezapomeň tu plenu před použitím pěkně roztáhnout, pokroutit, mám pocit, že se tomu říká aktivace plen. Tuhle jsem to zrovna četla, že se tomu tak říká. A kupovala jsem pak přes mall.cz, kde se to vyplatilo - velké dvojbalení. Taky doporučuju vyzkoušet ty natahovačky - Happy pants, až budete trénovat na nočník. Za mě je to supr varianta, vypadají jako kalhotky / slipy, takže se daj rychle sundat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
11.6.21 08:20

Já používám plenky Bella Happy prakticky od narození. Jsou měkoučké, neprotečou a dobře drží. Navíc jsou na tom dobře i co se týká ceny. Dada jsem sama nezkoušela, ale co vím od kamarádek, tak ty Bella Happy jsou mnohem lepší a všem, co je používají, tak vyhovují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat