Reklama

Belogent krém na začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucibi
Nováček 4 příspěvky 24.01.18 19:59
Belogent krém na zacatku tehotenstvi

Ahoj holky, nemáte některá stejnou zkušenost? Dnes jsem se dozvěděla, ze jsem těhotná 5+2, což by pro me byla ta nejšťastnější zprava, kdybych si predtim 4 dny nemazala ložiska atopickeho ekzemu na rukou a nohou belogent krémem. Bojím se, abych tím nějak neuskodila plodu. Takže místo radosti-starosti :,( Nemazala jste se některá tímto krémem taky na zacatku tehotenstvi a pak s miminkem dopadlo vše V pořádku a bylo zdravé?

Děkuji za reakce. A snad budou uklidňující…

Reklama

Reakce:

BloomingGorgeous
Závislačka 2771 příspěvků 24.01.18 20:52

https://www.ulekare.cz/…enstvi-60176

Nejsem dr., ale pokud se krém používá lokálně a krátkodobě, tak bych se nebála.

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 24.01.18 20:58

Nebala bych se temer jakehokoliv kremu. Pokud ho aplikuji lokalne tak tak pusobi. muselo by ro byt fakt extra toxicke a matano dlouhodobe na pulku tela aby to melo nejaky vliv.

V pripade potreby jsem mela normalne kortikoidy.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2365 příspěvků 24.01.18 21:56

Belogent zas tak velky svinstvo nebude ne? Dostala jsem ho od doktorky na vyrazku v podpazi, dodnes ho obcas pouziju. Nevedela, z ceho to je, atopak to nebyl, spis nejaky lokalni podrazdeni. Tak mi napsala tohle. Nebala bych se :kytka:

Venceslavka
Kecalka 225 příspěvků 3 inzeráty 24.01.18 22:04

4 dny lokálního užívání kortikoidů nevadí. Buď v klidu a raduj se z těhu. :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >