Belogent krém na začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucibi
Nováček 4 příspěvky 24.01.18 19:59
Belogent krém na zacatku tehotenstvi

Ahoj holky, nemáte některá stejnou zkušenost? Dnes jsem se dozvěděla, ze jsem těhotná 5+2, což by pro me byla ta nejšťastnější zprava, kdybych si predtim 4 dny nemazala ložiska atopickeho ekzemu na rukou a nohou belogent krémem. Bojím se, abych tím nějak neuskodila plodu. Takže místo radosti-starosti :,( Nemazala jste se některá tímto krémem taky na zacatku tehotenstvi a pak s miminkem dopadlo vše V pořádku a bylo zdravé?

Děkuji za reakce. A snad budou uklidňující…

Reklama

Reakce:

BloomingGorgeous
Závislačka 2717 příspěvků 24.01.18 20:52

https://www.ulekare.cz/…enstvi-60176

Nejsem dr., ale pokud se krém používá lokálně a krátkodobě, tak bych se nebála.

Alyss1
Závislačka 2750 příspěvků 6 inzerátů 24.01.18 20:58

Nebala bych se temer jakehokoliv kremu. Pokud ho aplikuji lokalne tak tak pusobi. muselo by ro byt fakt extra toxicke a matano dlouhodobe na pulku tela aby to melo nejaky vliv.

V pripade potreby jsem mela normalne kortikoidy.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2222 příspěvků 24.01.18 21:56

Belogent zas tak velky svinstvo nebude ne? Dostala jsem ho od doktorky na vyrazku v podpazi, dodnes ho obcas pouziju. Nevedela, z ceho to je, atopak to nebyl, spis nejaky lokalni podrazdeni. Tak mi napsala tohle. Nebala bych se :kytka:

Venceslavka
Kecalka 218 příspěvků 24.01.18 22:04

4 dny lokálního užívání kortikoidů nevadí. Buď v klidu a raduj se z těhu. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Martina Jiránka opustila náruživá milenka: Sex jednou týdně jí nestačil, hrál víc videohry

Martin Jiránek měl dostat od své krásné přítelkyně kopačky. A důvod vás... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama