Bělení zubů peroxidem ano či ne?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
179
22.5.22 19:35

Bělení zubů peroxidem ano či ne?

Ahoj,

Uvažuji o bělení zubů peroxidem u dent. hygienistky.
Jaký máte názor na tento způsob bělení zubů? Nezničím si tak sklovinu? Mám z toho docela respekt. :roll: :think:

Vím, že jsem se koukala tak 5 let zpět na články o peroxidovém čištění zubů a plno odborníků to nedoporučovalo :think:. Dnes se koukám a všechny negativní články na ono téma „nejsou“ :think: :D :D Nějaký těžký marketingový tah? Všichni to DOPORUČUJÍ :D což mi přijde zvláštní.. Co si budem, peroxid je peroxid 8)… ale spíš mě zajímá názor lidí, co to podstoupili nebo lidí co se v tom lépe vyznají než článků na netu.

Děkuji :kytka: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2545
22.5.22 19:41

Tak ideální na zubní sklovinu to rozhodně není, to asi víš, jestli máš citlivou, měla by ses na to vykašlat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
22.5.22 20:39

Já jsem si bělila zuby před pár lety, koupila jsem to v lékárně a po té zkušenosti bych nikdy do ničeho podobného nešla. Zuby mi to krásně vybělilo, ale opravdu to ničí sklovinu a to dost. Za mě to za to nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
22.5.22 21:12

No pro ty zuby to nebude nic moc. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2545
22.5.22 22:24

Ještě se dělají takový černý pásky. Přírodní. Pro domácí bělení. Toho bych se nebála, ale nic jinýho bych se zubama nedělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4480
22.5.22 22:48
@Zeoli píše:
Ještě se dělají takový černý pásky. Přírodní. Pro domácí bělení. Toho bych se nebála, ale nic jinýho bych se zubama nedělala.

To mě zajímá. Funguje to? Máš to vyzkoušené? Mně u většiny věcí přijde, že ty přírodní věci nejsou tak účinné. Jinak s tebou souhlasím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
22.5.22 22:53

Peroxid je naprd!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2545
23.5.22 08:41
@Serpentini píše:
To mě zajímá. Funguje to? Máš to vyzkoušené? Mně u většiny věcí přijde, že ty přírodní věci nejsou tak účinné. Jinak s tebou souhlasím.

Koupila jsem si je, dala jsem si je asi dvakrát, a ano, bělejší byly. Jenže já na to nemám čas používat je pravidelně, takže úplně nemůžu posoudit, o kolik odstínů bílé při delším používání to dokážou. A každýmu to bude účinkovat taky jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2545
23.5.22 08:45
@Serpentini píše:

Myslím, že v Rossmannovi jsem viděla černý prášek, což je na stejném principu jako černý pásky, akorát levnější. Dává se na kartáček a jemně si po normálním vyčištění zubů tím čistiš, pak to chvíli necháš účinkovat. Ale je z toho bordel :D jako živočišný uhlí. Tak to zkus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4480
23.5.22 11:23
@Zeoli píše:
Myslím, že v Rossmannovi jsem viděla černý prášek, což je na stejném principu jako černý pásky, akorát levnější. Dává se na kartáček a jemně si po normálním vyčištění zubů tím čistiš, pak to chvíli necháš účinkovat. Ale je z toho bordel :D jako živočišný uhlí. Tak to zkus.

Díky za odpověď :mrgreen: vyzkouším :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat