Bepanthen jako pleťový krém?

Elenentka
29.6.15 10:47

Bepanthen jako pletovy krem?

Pekne dopoledne vsem, mam mozna trochu ujety dotaz…nicmene k veci :-)
Vzdycky jsem mivala spis sussi plet, ale po porodu je to o hodne horsi hlavne na obliceji, mazu se x-krat denne, vyzkousela jsem uz vic extra promastujicich a vyzivujicich apod. kremu, mam pocit ze se to behem chvilky vsakne a plet je zas jak struhadlo…
Pri mazani prcka jsem si parkrat mazla na oblicej Bepanthen pouzivany na detskou prdelku, a jsem prekvapena jak je mi to prijemne, plet mi prijde o dost lepsi a snad i ubylo vrasek?
Nezkousely jste to taky nektera? Prijdu si trochu ujeta ze si mazu na oblicej krem urceny na detske prdelky, a taky nevim jestli je to vlastne vhodne z dlouhodobejsiho hlediska… Ale zatim mi nic vic nesedlo…
Co si o tom myslite? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5611
29.6.15 10:49

Když ti to vyhovuje, proč ne :mrgreen: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
29.6.15 10:56

Bepanthen býval normální hojivý krém, mívala jsem ho na spáleniny apod. To až později byl objeven pro dětské prdelky a zdražen na dvojnásobek :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
29.6.15 11:13
@Etcetera78 píše:
Bepanthen býval normální hojivý krém, mívala jsem ho na spáleniny apod. To až později byl objeven pro dětské prdelky a zdražen na dvojnásobek :-D
:lol: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
29.6.15 11:33

@Elenentka Ale on se nepoužívá jenom na dětské prdelky. Je to normální hojivý krém. Používá se na obnovu vrstvy kůže, na jizvy apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.6.15 11:57

@Elenentka bepanthen je genialni, ale asi bych se bala, ze bude ucpavat, mrkni na krem radioxar, to je takovy muj maly zazrak, k sehnani v lekarne. Jen tip ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6753
29.6.15 12:49

Je v něm vazelína, ta ucpává póry :nevim:, ale pokud máš suchou pleť, může ti vyhovovat. Co třeba vyzkoušet masti od Dr. Popova? Stojí cca 50,–,je v nich sice sádlo, takže některé moc nevoní, ale třeba svízelovou si podle recenzí lidi chválí i na vrásky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Elenentka
29.6.15 13:06

Holky, diky vam za nazory :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Elenentka
29.6.15 13:09

@Já_a_Kačí diky za tip, mrknu na to :-)

@Tereza1986 diky za tip, sadlo mi ale prave vadi, i mesickovou mast kupuju jen tu bez sadla, i kdyz se sadlem je nejspis ucinnejsi… Proste mi to smrdi :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Smazaný anonym
23.4.17 16:57

Proč ne? on to má ve vlastnostech, podporuje regeneraci namáhané a suché pokožky, udržuje ji pružnou a hydratovanou. Já ho používám na rty a také jsem spokojená, nelepí jako plno balzámů ;-)

• Citovat
  • Upravit
1042
5.5.17 12:39

Bepanthen je jediný krém po kterém malý nemá opruzeniny. :palec: ale ta cena je šílená.
na obličej jsem ho nezkoušela.
pokud ti pasuje proč ne.Pod make-up asi moc vhodný nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama