Reklama

Bepanthen (na bradavky) nepomáhá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Belluš
Kecalka 179 příspěvků 06.01.18 16:01
Bepanthen (na bradavky) nepomáhá

Ahoj, malého kojím 18m, ale už jen večer před spaním, jenže teď byl nemocný a byl u prsa pořád a mě příšerně bolí a pálí bradavky tak, že nesnesu ani podprsenku (popravdě bych nejradši chodila nahá!!) Snad každou hodinu je mažu bepanthenem a stejně to nepomáhá.. Poradíte něco účinného, co pomůže rychle? Děkuji

Reklama

Reakce:

sakota
Kelišová 5482 příspěvků 06.01.18 16:02

Mne zabirala masticka Purelan 100.

Optima
Ukecaná baba ;) 2194 příspěvků 06.01.18 16:04

Taky Purelan :pankac:

S.Verka
Stálice 72 příspěvků 06.01.18 16:11

Taky doporučuju Purelan, je dražší, ale pomohl mi úžasné a nemusí se před kojením omyvat :palec: přeju ať je ti brzy líp! :mavam:

podaji
Kecalka 401 příspěvků 1 inzerát 06.01.18 16:16

Taky dobry hemagel. V podstate se hoji vse hned po naneseni. Dava se malicko. Je drazsi ale je to cesky zazrak. Nemusi se omyvat. Hoji uplne vse :)

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 06.01.18 16:16

Pridavam se s doporučením na Purelan :pankac:

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 06.01.18 16:17

Když je takhle velký, tak bych být Tebou omezovala, třeba jen na dvakrát, maximálně třikrát za den. Ony si ty bradavky v rámci léčby musí odpočinout, aby se obnovila poškozená struktura. Ta se obnovuje těžko, když jsou bradavky v kontaktu s ústy dítěte, tudíž ve vlhku. Každá,,rána" se musí udržovat v suchu, aby se zahojila. Jinak asi nepomůže žádná mast dost spolehlivě ;)

cverunka
Závislačka 2542 příspěvků 06.01.18 16:25

Já takhle trpěla a nakonec jsem zjistila, že mám na bradavkách mykózu. Namazala jsem párkrát imazolem byl klid. Bepanthen ani Purelan mi nepomáhal, právě mykózu zhoršoval, pač ty prsa byla pořád ve vlhku.

Belluš
Kecalka 179 příspěvků 06.01.18 16:25

@Borůvka1990 Teď už nekojím tak často, ale před pár dny zvracel, měl teploty, průjem a úplně odmítal pít tak se nedalo nic dělat :nevim:

Jinak děkuji všem za rady :kytka:

Belluš
Kecalka 179 příspěvků 06.01.18 16:28

@cverunka Já je mám „jen“ hodně popraskané

gwennaval
Nováček 10 příspěvků 06.01.18 16:30

Doporučuji purelan, nebo ještě prodávají gelové nalepovací vložky, jsou dražší, ale taky mi fungovaly.

budi
Závislačka 4104 příspěvků 06.01.18 17:27

Bepanthen ti na to určitě nepomůže, to si můžeš ty bradavky mazat máslem/sádlem a bude to mít stejný účinek. Je to jen na promazávání, nic víc

Nejlépe namazej bradavky fialkou - budeš trochu fialová a malej bude mít i fialovou pusu. Ale nejspíš se ti tam dostala nějaká infekce z té jeho nemoci a fialka by to měla pokrýt.

Fialku necháš zaschnout a pak to namazej nejlépe Purelanem, jak už píšou holky výše. Jestli nemáš, tak klidně i tím Bepanthenem.

Kdyby se to táhlo a udělala se ti prasklina hlubší, tak úplný zázrak na praskliny jsou hydrogelové polštářky přímo na bradavky. Ta prasklina se pod tím hojí úžasně rychle, jakoby to tam skřítci zašívali nebo co :-) Polštářek se nalepí na celý den, jen na kojení se oddělá a pak se zase dá zpátky. Jeden polštářek se dá rozstříhat klidně na 4 kusy a každý kousek mít na jeden den - a za ty 4 dny je ragáda (prasklina) určitě pryč.

Bohužel mám bohaté zkušenosti s prasklinami… no ale u tebe to bude spíš tou infekcí, kdybys k tomu měla sklony, tak bys to měla určitě dřív, ne až s tak velkým dítětem :-)
Dej tam tu fialku a bude to, uvidíš

brumi
Kelišová 6441 příspěvků 06.01.18 19:48

Purelan je super, potom můžeš zkusit klasiku heřmánek dělat zábaly mě osobně pomáhal hodně :) po bepanthenu to bylo akorát horší, hodně větrat a držet čisté co to jde :). Pak ještě jak holky radí tak fialku :)

Belluš
Kecalka 179 příspěvků 06.01.18 20:26

@brumi Heřmánek je jediný, co v tuhle chvíli doma mám, tak ho jdu rovnou vyzkoušet. Děkuji :kytka:

brumi
Kelišová 6441 příspěvků 06.01.18 21:07

Není zač :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >