Bere se tohle jako podvádění, co mám dělat?

10.4.21 07:57

Bere se tohle jako podvádění, co mám dělat?

Ahoj,
jsem mladý kluk, který ma asi 1,6 roku vztah s partnerkou, dříve jsme spolu take chodili ale nějak to nevyšlo…poznali jsme se na střední, známe se tedy od prváku…měli jsme kolikrát spolu nějaké neshody a hádky a tím, že jsme se asi přes rok nebavili tak to nějak vyšumělo..poté na jedné chlastací akci jsem se opil a ona tam byla také…no něco se mezi náma stalo ale ja to nechal být s tím, že jsme potom šli opět na jednu akci asi o měsíc později, kde už bylo něco víc a dali jsme se dohromady (byl to konec roku 2019), s tím, že jsme si řekli, že budem více méně jen “kamarádi s výhodama” a když bysme si našli někoho jiného tak bysme to nechali vyšumět…snažil jsem vůči ní nabrat nějakou důvěru protože mi několikrát lhala a zlomila mi srdce (to bylo dřív), no pořád ji nevěřím a teď jsem zjistil proč…po nějaké době jsme spolu začli “oficiálně” chodit a poté se přestěhovali do malého bytečku do pronájmu…moje svědomí mi po nějaké době nedalo a musel jsem se jí podívat do telefonu (ano, jsem totální kripl ale já se prostě musel ujistit..), zjistil jsem, že z té naší první akce tam měla zároveň ještě něco jiným klukem…zatím co my jsme se líbali a osahávali tak ona druhou rukou dělala dobře mému spolužákovi o čemž jsem nevěděl…sama mi řekla, že by ho v životě nechtěla a nikdy s ním nic neměla..no bohužel zprávy říkaj něco jinýho…byl jsem asi 4 dny naštvaný a nějak jsem se s tím nemohl smířit…potom jsem to hodil za hlavu, že je to minulost a už s tím nic neudělám…no bohužel můj masochismus prostě potřeboval víc vědět…dozvěděl jsem se, že za rok 2020 (což už jsme společne normálně spolu chodili) prodávala své videa a použité oblečeni na jednom nejmenovaném portále…s tím, že jsem viděl nějaké náhledy…nemohu tomu uvěřit, zatímco mně dávala všechnu svoji lásku a důvěru a slibovala mi, jak už mně nikdy nezklame a změnila se tak zároveň dávala své videa a fotky na internet za peníze ještě s provokativníma popiskama…ten účet na tom portále smazala ale našel jsem v mailu nějaké videa a dopisování s ruznými osobami ohledně “objednávek” videí a nějakých fetišů…přitom při sexu nikdy nic takového nepožadovala a ani nechtěla, to jsem zjistil, že tyhle objednávky děla už od roku 2020 až do teď…nevím co mám dělat a co si myslet…podezřele se nechová, nemyslím, že se s někým schází, to určitě ne..ale jak tohle mám brát? Podvádí mě? Mám to ukončit? Jsem k ní hrozně citově vázaný a nechci ji ztratit ale bolesti jsem už zažil dost za život…jinak omlouvám se za tak šíleny text, ani nevím jestli tohle projde nebo mi někdo odpoví, prostě jsem se musel někde vyzpovídat..je to hodně zkrácená verze..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8388
10.4.21 08:05

Já bych to ukončila. Vypadá to, že je trochu do větru a prodávání fotek, video atd by pro mě bylo totálně přes čáru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
10.4.21 08:06

Ty kráso to je dobrá akrobatka, kousat jednoho a přitom leštit druhého.. a po tom, co jsi všechno zjistil, jsi k ní citově vázaný proč? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4082
10.4.21 08:14

Ta by tě pořád jen trápila.

Holt někdo při studiu vyskládá zboží do regálů, aby si přivydelal a někdo prodává své nošené spodní prádlo… No, asi za to má víc peněz, ale taky na to musíš mít žaludek…

Dej od ní ruce pryč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18833
10.4.21 08:14

Taková podnikavá dívka, jsem ohromená. :jazyk:

Ne vážně, rychle pryč, holka s tím asi nic moc nenadělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
10.4.21 08:17

:oops: 8o 8o 8o
Ty i přesto všechno k ní ještě něco cítíš? 8o 8o 8o 8o
Já být na tvém místě, tak to ukončím, tohle je fakt přes čáru. Ty máš na víc, ne na takovou… :oops: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.21 08:23

Prostě ji miluju a vždy jsem jí miloval, dá se říct, že to byl a je můj první “vážnější” vztah ve kterém jsem viděl i něco víc, osobně si myslím, že jsem super kluk…jsem hodnej, trpělivej, když je potřeba vždy rád s něčím pomůžu a zároveň se o cokoliv rozdělím…ona mi sama řekla, že si mě nezaslouží a že se diví, že vůbec s ní po tomhle všem jsem (nevím jestli právě narážela na tyhle její “akce”) samozřejmě bych se rád vyhnul zbytečným urážkám jak vůči ní tak vůči mně…zajímá mě jen čistě váš konstruktivní názor a reakce, co byste v mé situaci dělali…
Popravdě nevím jestli na tohle mám vůbec srdce nebo žaludek se jí o něčem takovém svěřovat ale mám pocit, že tohle nemá budoucnost (i když bych chtěl) a měl bych jít o dům dál, jen se zas bojím, že si už nenajdu nikoho, kdo bude pro mě tak přitažlivej jako ona..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8026
10.4.21 08:26

@Anonymvdepresi vykašli se na to, nic jiného poradit nejde. Všechno ostatní bude jen utrpení. Ses hodnej blbec a ona tě má omotanyho a dělá si co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
10.4.21 08:27

Tohle je uz jen par krucku k prostituci. Objevi se pan, co ji nabidne petinasobek a je to. Je vidno, ze zaludek na to ma. :lol:
Urcite rozchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
10.4.21 08:30
@Anonymvdepresi píše:
Prostě ji miluju a vždy jsem jí miloval, dá se říct, že to byl a je můj první “vážnější” vztah ve kterém jsem viděl i něco víc, osobně si myslím, že jsem super kluk…jsem hodnej,trpělivej, když je potřeba vždy rád s něčím pomůžu a zároveň se o cokoliv rozdělím…ona mi sama řekla, že si mě nezaslouží a že se diví, že vůbec s ní po tomhle všem jsem (nevím jestli právě narážela na tyhle její “akce”) samozřejmě bych se rád vyhnul zbytečným urážkám jak vůči ní tak vůči mně…zajímá mě jen čistě váš konstruktivní názor a reakce, co byste v mé situaci dělali…
Popravdě nevím jestli na tohle mám vůbec srdce nebo žaludek se jí o něčem takovém svěřovat ale mám pocit, že tohle nemá budoucnost (i když bych chtěl) a měl bych jít o dům dál, jen se zas bojím, že si už nenajdu nikoho, kdo bude pro mě tak přitažlivej jako ona..

Jsi hodnej, ale to neznamená, že si necháš s*át na hlavu, nebo ano?
Samozřejmě, že najdeš nějakou dívku, která pro tebe bude přitažlivá, holky jsou všude, ona není jediná na světě. Fakt to nemá budoucnost, pořád, jak tu již bylo zmíněno, by tě trápila. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.21 08:31

Rozumím tomu, jen prostě já jsem měkota a prostě, to, že se s ní rozejdu mě stejně totálně psychický ničí, rozumím, že vy to vidíte úplně jinak a je vám to hned jasný ale nevím jestli vybrat volbu - nechat se užírat tím, co jsem zjistil do konce života nebo to ukončit a totalně se opět psychicky zníčit…mám prostě v hlavě nějakej blok a už teď mi je z toho hrozně už když to jen píšu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.21 08:35

Hlavně, já tomu spíš ani nechci uvěřit…prostě od té doby, co jsme byli spolu byla prostě hrozně hodná vůči mně, starala se abych byl spokojený, dělala pro to první poslední prostě…s tím, že mi to opravdu dávala najevo a na 100% mně s nikým nepodvedla za dobu toho vztahu, to už jsem si také ověřil, jenom proste ty videa…nevím proč to dělá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
10.4.21 08:37
@Anonymvdepresi píše:
Rozumím tomu, jen prostě já jsem měkota a prostě, to, že se s ní rozejdu mě stejně totálně psychický ničí, rozumím, že vy to vidíte úplně jinak a je vám to hned jasný ale nevím jestli vybrat volbu - nechat se užírat tím, co jsem zjistil do konce života nebo to ukončit a totalně se opět psychicky zníčit…mám prostě v hlavě nějakej blok a už teď mi je z toho hrozně už když to jen píšu..

Já to chápu. Ale to zvládneš. Dej tomu čas, ono to přebolí. Nebo se chceš do té doby, než si najde někoho jinýho, prachatýho, a od tebe odejde, dívat na to, co ti provádí? Tohle je ještě bolestivější! :,( Tak se vzchop. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
10.4.21 08:38
@Anonymvdepresi píše:
Rozumím tomu, jen prostě já jsem měkota a prostě, to, že se s ní rozejdu mě stejně totálně psychický ničí, rozumím, že vy to vidíte úplně jinak a je vám to hned jasný ale nevím jestli vybrat volbu - nechat se užírat tím, co jsem zjistil do konce života nebo to ukončit a totalně se opět psychicky zníčit…mám prostě v hlavě nějakej blok a už teď mi je z toho hrozně už když to jen píšu..

Jste mladí, tohle nebude vztah do konce života, dávám tomu max pár měsíců

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.21 08:42

Spíš, potřebuju něco, čím by se mi zhnusila, je mi úplně jasný, že tohle asi BOHATĚ stačí nechat toho člověka jít si svou cestou…jenom já to asi ještě nějak nepobral a potřebuju čas to rozležet hlavě, zjistil jsem, že to neděla samozřejmě každy den ale tak 1-2 za týden si pošlou nějakej mail, kde se asi na něčem domlouvaj…pokusil jsem se najít tu stránku od které asi nabízí ty služby ale nepodařilo se mi to, chtěl jsem to udělat jakože jsem na to narazil náhodou a ukázal bych jí to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat