Bere to vazne nebo jen docane?

Anonymní
29.4.20 19:06

Bere to vazne nebo jen docane?

S mym pritelem jsme spolu pres rok. Kazdy jsme mel svuj byt, ale byla jsem u nej kazdy den. Po necelym roce se prestehoval ke mne. A ikdyz jsem mu uz nekolikrat rekla, ze jsme MY zadny ja a ty tak slysim stale jen… “ty mas kamna”, “potrebujes pracku”, “mas hodne proboru” atd… Rekl, ze to tak nemysli, ale furt jak kdybych tu bydlela jen ja sama ma mluvu dal. Rika to podvedome proto, ze vi, ze s semnou nebude nebo to moc resim?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1080
29.4.20 19:13

Pokud jste spolu přes rok a přestěhoval se po necelém roce, tak spolu žijete poměrně krátce, předtím jste přebývali převážně u něj. Přestěhoval se na území, které bylo jen a pouze tvoje. Člověk se nepřehodí hned. Asi bych to vůbec neřešila, uvidíš, jak se bude postupně adaptovat. Já bych se třeba z tohohle důvodu nesestěhovávala do bytu, který byl předtím jenom jednoho, ale sehnala nějaký, který bude NÁŠ od začátku, ale chápu, že ne vždy to je průchozí varianta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 21:26

@marzanna Dekuju za nazor. Trochu jsi me uklidnila. Chapu, ze se jeste neciti jako doma, ale snad casem se adaptuje presne jako rikas. S tim souhlasim urcite je lepsi mit spolecny, my sli do meho, protoze tu je o dost levnejsi najem

• Citovat
  • Nahlásit
141
29.4.20 23:06

Kdybych se přestěhovala k partnerovi, budu se u něj cítit jako na návštěvě… Lepší je si pořídit něco společného, jak píše marzanna. A začít od začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
30.4.20 14:20

Já si myslím také, že je to tam pro něho ještě nové a než si zvykne na to, že je to jakoby Váš společný domov, tak bude říkat tvoje, ty máš apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat