Bere to vážně nebo se chce pobavit?

Anonymní
28.4.20 21:19

Bere to vážně nebo se chce pobavit?

Zdravím :lol: Jak začít? Jsem 10 let zadaná, poslední 3r jsme spolu kvůli dceři. Začal mi psát muž, který je z mého rodného města, neměla jsem o něm ani páru, ale máme spoustu společných přátel..já ho nejprve odpálkovala, že jsem zadaná, byť nešťastně a mám dítě..proč si přidělávat ještě větší starosti? Po čase jsem mu po několika dalších zprávách dala šanci, abychom se poznali zatím jako přátelé a tak jsme si vyrazili na procházku, popovídali si o sportu, se kterým jsem chtěla jako začátečník poradit. Proběhla procházka číslo 2, kde jsme rozebírali vztahy a vypadlo z něj, že se bojí a nechce vztah (dost mi to utkvělo v hlavě), proběhl výlet číslo 3, výlet číslo 4, všude se o mě moc hezky staral, a další týden na to hned seznámení s celou jeho rodinou při grilování u jeho maminky na zahradě, kam mě pozval, abych šla s ním a kde jsme vystupovali už jako partneři - rodina o mě věděla, takže všem, včetně bratra, strejdy, maminky i 85leté babičky mě představil. Bylo mi tam dobře a s ním je mi hezky také. Vídáme se jen o víkendech, přes týden jsme každý jinde a oba většinou v práci a občas mi připadá, že ta komunikace vázne…do té doby než se vidíme. Zažívám s ním úplně jiné věci..je mi s ním zkrátka moc krásně..Dokážu si představit, že opouštím to nefunkční a začínám to nové. Vím, že řada z vás mě tu odsoudí, že jsem nejprve něco neukončila :( Nebudu tu psát proč, není to vůbec jednoduché a otec mého dítěte není svatý. Jen mě zajímá názor na to, jak byste to vnímali? Pokud by šlo chlapovi jen o jedno, představil by mě rodině? 8o Bavíme se spolu o tom, že jsem vlítli do situace, která není jednoduchá, ví o tom, jak to mám, a sám je prý zvědavý, jak toto dopadne. Ale jinak je dost zdrženlivý, netlačí na pilu, o to víc mě zaráží, proč mě vzal po ani ne měsíci do rodiny?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2081
28.4.20 21:35

Tak asi to s tebou myslí vážně, bohužel do hlavy mu nevidíme :-). Nebudu sice říkat, že ano měla si tu ukončit, ale vypadá to, že tě má opravdu rád. A já bych to vnímala naprosto v pohodě a krom toho bych si to užívala. To, že mě někdo má rád, že se s někým cítím dobře, že s někým mohu sdílet starosti a takové :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17785
28.4.20 21:38
@Anonymní píše:
Zdravím :lol: Jak začít? Jsem 10 let zadaná, poslední 3r jsme spolu kvůli dceři. Začal mi psát muž, který je z mého rodného města, neměla jsem o něm ani páru, ale máme spoustu společných přátel..já ho nejprve odpálkovala, že jsem zadaná, byť nešťastně a mám dítě..proč si přidělávat ještě větší starosti? Po čase jsem mu po několika dalších zprávách dala šanci, abychom se poznali zatím jako přátelé a tak jsme si vyrazili na procházku, popovídali si o sportu, se kterým jsem chtěla jako začátečník poradit. Proběhla procházka číslo 2, kde jsme rozebírali vztahy a vypadlo z něj, že se bojí a nechce vztah (dost mi to utkvělo v hlavě), proběhl výlet číslo 3, výlet číslo 4, všude se o mě moc hezky staral, a další týden na to hned seznámení s celou jeho rodinou při grilování u jeho maminky na zahradě, kam mě pozval, abych šla s ním a kde jsme vystupovali už jako partneři - rodina o mě věděla, takže všem, včetně bratra, strejdy, maminky i 85leté babičky mě představil. Bylo mi tam dobře a s ním je mi hezky také. Vídáme se jen o víkendech, přes týden jsme každý jinde a oba většinou v práci a občas mi připadá, že ta komunikace vázne…do té doby než se vidíme. Zažívám s ním úplně jiné věci..je mi s ním zkrátka moc krásně..Dokážu si představit, že opouštím to nefunkční a začínám to nové. Vím, že řada z vás mě tu odsoudí, že jsem nejprve něco neukončila :( Nebudu tu psát proč, není to vůbec jednoduché a otec mého dítěte není svatý. Jen mě zajímá názor na to, jak byste to vnímali? Pokud by šlo chlapovi jen o jedno, představil by mě rodině? 8o Bavíme se spolu o tom, že jsem vlítli do situace, která není jednoduchá, ví o tom, jak to mám, a sám je prý zvědavý, jak toto dopadne. Ale jinak je dost zdrženlivý, netlačí na pilu, o to víc mě zaráží, proč mě vzal po ani ne měsíci do rodiny?

on te predstavil rodine jako partnerku a to jste spolu jeste ani nemeli sex? Hmmmmmmm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
28.4.20 21:41

Jestli jsi zadaná a on svobodný a stojí o vztah s tebou, tak jsi na tahu. Ty bys měla teď udělat ten krok a zeptat se ho, jestli to myslí vážně, že jsi ochotná současný vztah opustit a jít za ním.
On tě podle mě nechce nutit a nechává to na tobě. Zdá se, že to myslí vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
28.4.20 21:54
@warita píše:
on te predstavil rodine jako partnerku a to jste spolu jeste ani nemeli sex? Hmmmmmmm

Treba ho ma malyho a chce si ji prvne zahackovat :jazyk:…Jak lepe ovlivnit toho druheho, nez ho zatahnout do rodiny a stizit mu to.Cim vaznejsi se to udela,,tim hur se odchazi 💁🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 22:03

Pozor nemusí to tak být. Moje kamarádka, úplně stejný případ. Chlap jí bral i na chatu, kde byly znamý a rodina. Ale nikdy by neodešel od ženy. Mé kamarádce tak zlomil srdce. Říkal, že by od ženy nikdy neodešel kvůli synovi a to tu moji kamarádku bral taky meti lidi takto

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 22:05

A hlavně řekl že nechce vztah tak proč jí uháněl :think:

• Citovat
  • Nahlásit
14762
28.4.20 22:15

Normálně to s ním prober.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66037
28.4.20 22:21
@Anonymní píše:

Může to myslet vážně, ale to neznamená, že to nemůže zase ukončit při sebemenší problému

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 22:59

@wildcherry :palec: :D :D :D ach jo…dík za pobavení, když ne radu 8)

• Citovat
  • Nahlásit
24395
28.4.20 23:23
@Anonymní píše:
@wildcherry :palec: :D :D :D ach jo…dík za pobavení, když ne radu 8)

Promin :andel:…Ale beze srandy, opravdu to nekdy muze byt cilena manipulace, ze dotycny zatahuje osobu do sveho zivota, pratel, rodiny, aby vyvolal vetsi pocit na vaznosti. V te osobe to vyvola nejen treba ty hezky pocity z jeho rodiny, ale taky pocit, ze mu neco dluzi a muze to tlacit ke zdi a k rozhodnuti, ktere treba ani ona osoba jeste neni pripravena sama od sebe udelat.Na druhou stranu, mela by sis nynejsi vztah vyresit a nedelat z manzela vola. A sebe trapit, pokud jsi ve vztahu opravdu nestastna a byt s nim nechces :kytka:…Ten sex vazne nebyl jeste :mrgreen:?Co kdyz pak zjistis, ze je na tom fakt spatne, nebo v posteli celkove hruza?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 00:45

@wildcherry Hele, špatně na tom neni :P JSem z toho jen zmatená…tohle se mi ještě nestalo :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
17785
29.4.20 23:40
@wildcherry píše:
Promin :andel:Ale beze srandy, opravdu to nekdy muze byt cilena manipulace, ze dotycny zatahuje osobu do sveho zivota, pratel, rodiny, aby vyvolal vetsi pocit na vaznosti. V te osobe to vyvola nejen treba ty hezky pocity z jeho rodiny, ale taky pocit, ze mu neco dluzi a muze to tlacit ke zdi a k rozhodnuti, ktere treba ani ona osoba jeste neni pripravena sama od sebe udelat.Na druhou stranu, mela by sis nynejsi vztah vyresit a nedelat z manzela vola. A sebe trapit, pokud jsi ve vztahu opravdu nestastna a byt s nim nechces :kytka:…Ten sex vazne nebyl jeste :mrgreen:?Co kdyz pak zjistis, ze je na tom fakt spatne, nebo v posteli celkove hruza?

je to tak. Takto jsem ja dostala zasnubni prsten. S pradepodobnosti hranicici s jistotou ta nabidka ke snatku nebyla myslena vazne, mela jenom na mne udelat dojem, coz se povedlo. O to tvrdsi byl dopad na dlazbu reality.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat