Berete své rok a půl staré děti na pouť?

Anonymní
8.6.13 19:09

Berete své rok a pul stare děti na pouť?

Ahojte vsichni… Mam rok a pul stare dite a chtela jsem se zeptat jestli berete takto stare deti na pout a na jake kolotoce je berete?
Se mnou byl maly v tydnu a byli jsme jen na detskem kolotoci v nejakem auticku, libilo se mu to..
Dneska s nim byl pritel a rikal, ze spolu byli na nejake horske draze male… no nevim jestli ta je zrovna vhodna po deti, do tech otacek to celkem skube. Mam na nej trochu vztek tak to tu musim vyventilovat… Nebo myslite, ze prehanim?
Pisu anonymne, protoze nechci, aby znami vedeli, ze to tu resim. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15977
8.6.13 19:11

V roce a půl bych asi s horskou dráhou počkala. Vyděla bych to maximálně na malý řetízkáč, kde jí mohu kdykoliv vyndat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15130
8.6.13 19:14

V tomhle veku deti chodily na ruzne vlacky a male kolotoce. otazka je, co tou malou horskou drahou myslel… nemel na mysli prave ten vlacek? neres to tak. je to taky rodic a musi se naucit se o dite starat. ja vzdy razila heslo, ze predam dite tatovi a dal v zajmu sveho dusevniho zdravi neresim. a vsichni si to vzdy uziji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.13 19:15

No ta ja taky… Byl na labutich a na takovym tom malym kolotoci, jsou tam konici, auticka a tak… to se mu libilo.. Tu drahu nepochopim, proto mam vztek… nejde mi o to, ze byli na draze, vim, ze pritel ho drzel, ale zrovna jemne ta draha nejezdi kdyz jsem to videla… do tech otacek to docela skube..

• Citovat
  • Nahlásit
9090
8.6.13 19:15

Na pouti jsme byli před 14ti dny, malé je 14 měsíců. Ale na kolotočích nebyla, nepřišlo mi, že by tu pro ni bylo něco vhodného, na horskou dráhu bych s ní opravdu nešla, byl tu třeba takový dětský vláček a různé houpačky ale naše malá je strašně aktivní, takže by tak akorát vypadla. A hlavně bylo škaredě, takže jsme se jen prošli a jeli k našim, uvidíme příští rok, to už snad něco povolím ale ani když bude mít přes 2 roky, bych ji nevzala na horskou dráhu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.13 19:16
@nozu píše:
V tomhle veku deti chodily na ruzne vlacky a male kolotoce. otazka je, co tou malou horskou drahou myslel… nemel na mysli prave ten vlacek? neres to tak. je to taky rodic a musi se naucit se o dite starat. ja vzdy razila heslo, ze predam dite tatovi a dal v zajmu sveho dusevniho zdravi neresim. a vsichni si to vzdy uziji :)

Nene vlacek ne… tohle jsou takovy vagony na kolejich…

• Citovat
  • Nahlásit
CokeLady
8.6.13 19:17

Nevzala bych na žádnou atrakci. Myslím, že tak od těch 3 let je to rozumný.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
11132
8.6.13 19:18

Hele, neres to. maly je v pohode, ne?

od toho jsou tatinci, aby deti obcas vytahli na nejake dobrodruzstvi, ze ktereho maminku poliva pot :mrgreen:

ja bych protocila panenky, rekla mu, ze se zblaznil a zapomela na to. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14337
8.6.13 19:19

Na tu horskou dárhu bych nevzala ani 4 letého :think: mnám co dělat já, aby jsem se udržela.. Hodně to škube..
Ale třeba nějaké ty labutě jak se to točí, kldině můžete spolu jít.. Nedoporučuju autodráhu, běžně tam vidím malé děti s tatínkem, ale jednou jsem viděla, jak do auta narazilo další a dítě si pořádně narazilo nos a krve bylo hodně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.13 19:20

https://www.google.cz/search?…. cz%252Fimages%252Fmedia1%253A5109af31939d8.jpg%252FHorsk%25C3%25A1%252520dr%25C3%25A1ha. jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fkuksandy. webgarden. cz%252Frubriky%252Fo-pouti-v-kuksu%3B1024%3B768

neco takoveho, mozna jeste trosku mensi, jezdi to do kolecka, jsou tam dve zatacky…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.13 19:22

Jezis myslela jsem tim odkazem tu fotku urostred ty stranky v cernym ramecku…

• Citovat
  • Nahlásit
1494
8.6.13 19:24

Chlap chtěl na horskou dráhu a neměl kam odložit dítě. To by mě taky naštval. Příště ať řekne, že chce jít na kolotoče vyblbnout se. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14337
8.6.13 19:25

Anonymní, já třeba nevím přesně kde jdete, ale například unás na venisci, když přijedou tatko s těmito aktrakcemi, tak by stejně tak mlaé dítě nepustili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5502
8.6.13 19:28

Malá byla v necelých dvou letech na kolotočích, ale jen na těch dětských a vláček… na horskou dráhu bych nešla, kdyby bez mého vědomí šel tatínek, tak bych mu řekla, že se zbláznil a ať už to pokud možno nedělá :) A hotovo, víc bych to neřešila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.13 19:30

@Ali-Ali jojo malej j v pohode, radi tady… tak pro jednou se mu stat nic nemohlo ne? Chlap dostal servano az z toho sel na motorku… Pro priste uz vi… Byla tam s nima moje kamaradka, ktera ma syna 22 mesicu a prave tam s nim sla, tak si pry myslel, ze je to ok kdyz ho tam bere ona…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat