Berry nectar a těhotenství? Pomohlo někomu? :)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucka456
Nováček 4 příspěvky 24.11.18 20:44
Berry nectar a těhotenství? pomohlo někomu? :)

Ahoj holky, jsem už zoufalá… 2 a půl roku se snažíme o miminko a bohužel bez úspěchu. Mám prý náznak PCO syndromu, ale prý jenom náznak. Clostylbegyt u mě totálně pohořel tak stejně i duphaston, utrogestan, inofolic a nosifol. Obrátila jsem se proto na matku přírodu a zkouším to přes berry nectar a mateří kašičku. Taky jsem najela na vložky kosmetiky Tiande, která má prý zázračné účinky. Poraďte někdo a dodejte trochu optimismu. Děkuji moc přeji hezký den :) :mavam:

Reakce:
skorotehotna
Kecalka 475 příspěvků 24.11.18 21:40

A partner má spermiogram jaký?

lucka456
Nováček 4 příspěvky 24.11.18 21:41

všechno v pořádku, chyba je spíš na mojí straně… :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 21:47

@lucka456 No, hele, vykašlala bych se na zázračnou kosmetiku a nechala bych se pořádně vyšetřit. Chodíte někam do reprodukčního centra? Máte řádně vyšetřenou imunologii? Partner spermiogram, včetně apoptózy?

Pokud ano, zaměř se na životosprávu a doplňky celkově, jen samotný nosifol nepomůže, chce to mít dobře nastavený příjem např. omega 3, koenzymu Q10 a podobně. A užívat dlouhodobě ! U tebe bych zvážila i Gynex, mohl by ti upravit cyklus.

Optimismus ti možná mohu dodat, my se snažíme už sedm let, příčina je nakonec v partnerově spermiogramu, a vitamíny, doplňky a zdravým jídlem se nám ho povedlo vylepšit natolik, že se to tolika letech zadařilo přirozeně…

lucka456
Nováček 4 příspěvky 24.11.18 21:55

mám za sebou laparoskopii i hysteroskopii a všechno cajk až na nepatrný náznak PCO… je mi 24, nechci lítat po reprodukčních centrech apod. chci tomu dát volný průběh a zkusit to přes něco jiného než chemii… Chtěla jsem spíš nějakou reakci holek, které mají nějakou zkušenost s těma přípravkama, nebo naopak je to fakt nesmysl… zkusit se má všechno …

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 22:04

Spermiogram partnera přece není žádná chemie… Často se stává, že i mladí chlapi jsou neplodní.
A jestli chceš něco zkoušet, tak proč ne raději bylinky a osvědčené čaje? Já to fakt nechápu :( Ale jasně, nějak ty firmy vydělávat musí.

To už se fakt ale raději mrkni na ten Gynex, holky s PCO si ho chválily.

lucka456
Nováček 4 příspěvky 24.11.18 22:23

Ale spermiogram má manžel v pořádku, ta nevím co píšeš s neplodností… A právě, že tohle jsou bylinky a přírodní produkty… Pokud nemáš takovou zkušenost a nesouhlasíš s tím tak fajn já to respektuji…Právě proto jsem taky psala, že chci reakci holek, které tyto produkty vyzkoušeli… Je fajn, že vám se zadařilo při používání třebas Gynexu a podobně, ale né každému pomůže to stejné…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 22:58

@lucka456 Za mě byl Inofolic,Nosifol podobné preparáty jen vyhozené peníze :? Dr mi cpal i Cordyceps. Dala jsem za tyto přípravky nemalé peníze a výsledek po tom 0. Potom jsem brala kvalitní Omegu3 i manžel a řekla bych, že zafungovala. Může být i problém v oblasti bederní páteře, já jsem šla k fyzio udělala mi mobilizaci a za měsíc byl test po 5letech pozitivní. Syn má 1,5roku a za měsíc a půl mám termín porodu na druhou dobrou :)
Ale jak píšeš, na každou platí něco jiného, problémů může být více a i když nám tvrdili,že bez ivf neotěhotním…měla bych jim napsat,že hned dvakrát :mrgreen:
Držím palce,ať najdeš vhodné řešení, které pomůže k úspěchu :kytka:

Váš příspěvek
Reklama