Berry nectar a těhotenství? Pomohlo někomu? :)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucka456
Nováček 4 příspěvky 24.11.18 20:44
Berry nectar a těhotenství? pomohlo někomu? :)

Ahoj holky, jsem už zoufalá… 2 a půl roku se snažíme o miminko a bohužel bez úspěchu. Mám prý náznak PCO syndromu, ale prý jenom náznak. Clostylbegyt u mě totálně pohořel tak stejně i duphaston, utrogestan, inofolic a nosifol. Obrátila jsem se proto na matku přírodu a zkouším to přes berry nectar a mateří kašičku. Taky jsem najela na vložky kosmetiky Tiande, která má prý zázračné účinky. Poraďte někdo a dodejte trochu optimismu. Děkuji moc přeji hezký den :) :mavam:

Reakce:

skorotehotna
Kecalka 322 příspěvků 24.11.18 21:40

A partner má spermiogram jaký?

lucka456
Nováček 4 příspěvky 24.11.18 21:41

všechno v pořádku, chyba je spíš na mojí straně… :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 21:47

@lucka456 No, hele, vykašlala bych se na zázračnou kosmetiku a nechala bych se pořádně vyšetřit. Chodíte někam do reprodukčního centra? Máte řádně vyšetřenou imunologii? Partner spermiogram, včetně apoptózy?

Pokud ano, zaměř se na životosprávu a doplňky celkově, jen samotný nosifol nepomůže, chce to mít dobře nastavený příjem např. omega 3, koenzymu Q10 a podobně. A užívat dlouhodobě ! U tebe bych zvážila i Gynex, mohl by ti upravit cyklus.

Optimismus ti možná mohu dodat, my se snažíme už sedm let, příčina je nakonec v partnerově spermiogramu, a vitamíny, doplňky a zdravým jídlem se nám ho povedlo vylepšit natolik, že se to tolika letech zadařilo přirozeně…

lucka456
Nováček 4 příspěvky 24.11.18 21:55

mám za sebou laparoskopii i hysteroskopii a všechno cajk až na nepatrný náznak PCO… je mi 24, nechci lítat po reprodukčních centrech apod. chci tomu dát volný průběh a zkusit to přes něco jiného než chemii… Chtěla jsem spíš nějakou reakci holek, které mají nějakou zkušenost s těma přípravkama, nebo naopak je to fakt nesmysl… zkusit se má všechno …

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 22:04

Spermiogram partnera přece není žádná chemie… Často se stává, že i mladí chlapi jsou neplodní.
A jestli chceš něco zkoušet, tak proč ne raději bylinky a osvědčené čaje? Já to fakt nechápu :( Ale jasně, nějak ty firmy vydělávat musí.

To už se fakt ale raději mrkni na ten Gynex, holky s PCO si ho chválily.

lucka456
Nováček 4 příspěvky 24.11.18 22:23

Ale spermiogram má manžel v pořádku, ta nevím co píšeš s neplodností… A právě, že tohle jsou bylinky a přírodní produkty… Pokud nemáš takovou zkušenost a nesouhlasíš s tím tak fajn já to respektuji…Právě proto jsem taky psala, že chci reakci holek, které tyto produkty vyzkoušeli… Je fajn, že vám se zadařilo při používání třebas Gynexu a podobně, ale né každému pomůže to stejné…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 22:58

@lucka456 Za mě byl Inofolic,Nosifol podobné preparáty jen vyhozené peníze :? Dr mi cpal i Cordyceps. Dala jsem za tyto přípravky nemalé peníze a výsledek po tom 0. Potom jsem brala kvalitní Omegu3 i manžel a řekla bych, že zafungovala. Může být i problém v oblasti bederní páteře, já jsem šla k fyzio udělala mi mobilizaci a za měsíc byl test po 5letech pozitivní. Syn má 1,5roku a za měsíc a půl mám termín porodu na druhou dobrou :)
Ale jak píšeš, na každou platí něco jiného, problémů může být více a i když nám tvrdili,že bez ivf neotěhotním…měla bych jim napsat,že hned dvakrát :mrgreen:
Držím palce,ať najdeš vhodné řešení, které pomůže k úspěchu :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >