Beru antikoncepci a udělal se mi na testu duch

7.5.20 14:46

Beru antikoncepci a udělal se mi na testu duch

Ahoj,
mám takový problém. Beru antikoncepci už přes rok. Tenhle týden se mi, ale stala taková nepříjemná věc, v sobotu jsem si vzala normálně vzala prášek, ale pak jsem zvracela. :( V neděli jsme si vzala normálně další a neřešila jsem to. V pondělí večer jsem měla nechráněný styk a v úterý jsem na prášek zapomněla, vzpomněla si až ve středu v 15, i když ho beru ráno v 9. Dnes jsem si udělala test a měla jsem tam ducha, tak jsem hned udělala další dva a ty byly negativní. Mám 5 dni do MS, ale jsem strašný nervák :,( Poraďte prosím :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3317
7.5.20 14:49

@Viktoria1234 počkej pár dní a zopakuj si test, nebo jdi na gynekologii. Taky bys mohla zajít do laboratoře a nechat si odebrat HCG. Moc jiných možností asi není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.20 14:58

@BaMaK děkuju moc, zkusím test za pár dní zopakovat a pak, když tak zavolám gynekoložce :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.20 15:10

Pokud jsi měla v pondělí styk, žádný test by ještě žádné tehotenstvi nemohl zachytit, vajíčko ještě není ani zavrtane a neprodukuje žádné hcg., nicméně otěhotnět jsi mohla ale udělej di test tak za 14 dní od styku

• Nahlásit
  • Citovat
7155
7.5.20 15:20

Těhotna nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.20 15:29

Já právě vůbec nevím. Myslíte, že jestli mi přijde menstruace. Tak můžu považovat, že nejsem těhotná a můžu začít brát nové platíčko? Nebo mám radši zavolat doktorce na kontrolu? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2622
7.5.20 15:32

Bereš prášky jak lentilky, tak se nediv, a modli se. Poučení pro příště, snad tě ten stres naučí… Dalsi test si udělej za týden a máš jasno. Ale těhotná nejspíš nebudeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1244
7.5.20 15:33

A nač ti bude kontrola. Stejně doktorka nic nepozná. Normálně pokračuj jak máš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1244
7.5.20 15:33

A nač ti bude kontrola. Stejně doktorka nic nepozná. Normálně pokračuj jak máš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.20 15:34

Přesně, úplně jsem to zanedbala a teď je to moje chyba, ale i tak děkuju za uklidnění :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
7.5.20 20:21

To, že bereš antikoncepci neznamená, že nemůžeš otěhotnět, především proto, jak jí bereš :think:
Udělej za pár dní test a uvidíš. Hodně štěstí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama