Betadine čípky - mám problém se zaváděním

Anonymní
24.2.21 23:43

Betadine čípky zavádění

Ahoj,
jsem ve 23tt, mám opakovaně záněty, dostala jsem macromiror to mi nepomohlo (přiznám se že jsem nebrala je pravidelně takže nejspíš moje blbost) a doktor mi teď napsal betadine čípky s kterýma mám problém.
Tyto tablety mi nejdou zavést, podařilo se mi to jen jeden den.
Jinak pokud se mi to právě nepodaří hned napoprvé tak se jakoby stáhnu a už je vůbec do sebe nedostanu plus ihned cítím štípání, pálení.
S láskou teda vzpomínám na bezproblémový macromiror.
Chci mu zavolat a požádat ho o něj ale bude tam až v pondělí :roll:
Máte prosím některá taky tuto zkušenost že vám nejde zavést betadine a uzavřete se?
V letáku je navlhčit vodou ale okamžitě se rozpouští a ihned začne štípat a já ho nemůžu do sebe dostat :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
231
25.2.21 15:09

Ahoj, to znám moc dobře. Po zákroku jsem měla také tyto čípky. Děsně pálí 😬 A jsem ještě člověk, co do sebe zavádí cokoli dost obtížně. Je to všechno v hlavě. Věděla jsem, že musím, ač je to nepříjemné. Nahrávalo tomu i to, že se rychle rozpouštějí, tak to musela být rychlovka. Šup dovnitř a ihned si lehnout do postele. Předtím už jsem nepila, nic, abych se už nemusela zvedat. A těch pár dní (nevím teď přesně, možná 14) se dalo zvládnout :wink: Přeji hodně sil :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat