Betagel proti akné - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikocka
Kecalka 155 příspěvků 26.12.17 02:47
Betagel proti akné - zkušenosti?

Ahoj,
Máte prosím někdo zkušenosti s betagelem proti akné?
Ve 24letech vypadám jako 15ctileta :). Hlavní problém je na tvářích. Skinorem jsem zkoušela - bez úspěchu. Ale na internetu jsem narazila na tohle…
Díky :)

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 26.12.17 05:44

Zkousela jsi upravit stravu? Me vadi mlecne, cokolada. Kdyz jsem prochazela detoxem po vysazeni HA, akne se mi delalo na tvarich. Mlecne mi to jeste zhorsovalo.
Jinak je to o dobre peci o plet, hlavne hydratace, vyziva. Co nejmin drazdive chemie.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 26.12.17 10:18

V 35 letech po vyzkouseni vsech moznych preparatu jsem zjistila, ze mi akne zhorsuje cokolada a bizuterie! Nosim tedy jen bile zlato a chirurgickou ocel. A akne je o dost zredukovane.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >