Reklama

Betaglukan pro malé mimi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 13.12.16 20:28
Betaglukan pro male mimi?

Zeny mam dotaz, pokud někdo rozumíte vice jak ja této problematice, budu vdecna za osvětu.
Je podzim, malý kojeny 11m, porad nějaká ryma, kašel, ma to vždy s náběhem na laryngitidu, tu jsme naštěstí rozehnali zavcas, krom jednou tedy. :roll:
Tak jsem si řekla, ze bych ho chtela necim posílit, aby ta jeho imunita se nabudila a byl vice fit. Koupila jsem Betaglukanek vhodný od roka. No ale cervik zahlodal…je spravne takhle malé mimi dopovat něčím, co posili jeho imunitu a on dejme tomu, ted odola nějaké ryme apod.ale z hlediska budoucnosti mu to spíše uškodi? Nemel by si ted ty rymy prochazet, aby ta imunita se vytvořila co nejvíce? Dekuji za osvetleniteto problematiky!

Reklama

Reakce:

AliTad
Kelišová 5263 příspěvků 13.12.16 20:47

Nemyslím, že by to s imunitou fungovalo tak, že čím víc teď bude nemocný, tím lépe. Je teda otázka, nakolik je účinný nějaký Betaglukánek, ale tipla bych, že tam toho moc nebude :think:

halflive
Stálice 64 příspěvků 5 inzerátů 13.12.16 20:48

Urcite mu podporeni imunity neuskodi

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 21:35

Obecně - s betaglukany mám opakované výborné zkušenosti u chronicky nemocných zvířat, které si to narozdíl od lidí nevsugerují, i u sebe, zabírá mi to mnohem lépe jak různé preventany apod. Konkrétně tento přípravek neznám, my dávali zvěři Imunoglukan sirup a já mám 5PreveMax. Až bude malý větší, tak mu to budu, pokud bude třeba, dávat taky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama