Betakaroten - doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ms97
Stálice 87 příspěvků 12.05.19 13:51
Betakaroten - doporuceni

Dobry den, slysela jsem, ze je nejlepsi brat Betakaroten, kdyz je naplanovana dovolena u more. My jedeme v srpnu do Chorvatska a tak se chci zeptat, jaky byste mi prosim doporucili? Videla jsem na internetove lekarne, ze maji s mesickem 90+45 tablet za cca 135,– a pak Betakaroten forte 80+40 tablet za 229,–. Jaky je v tom rozdil? Dekuji a hezky den :)

Reakce:
Cenarius
Kecalka 320 příspěvků 12.05.19 13:54

Prectete si slozeni a budete vedet. :roll:

nikitice
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 12.05.19 14:19
@ms97 píše:
Dobry den, slysela jsem, ze je nejlepsi brat Betakaroten, kdyz je naplanovana dovolena u more. My jedeme v srpnu do Chorvatska a tak se chci zeptat, jaky byste mi prosim doporucili? Videla jsem na internetove lekarne, ze maji s mesickem 90+45 tablet za cca 135,– a pak Betakaroten forte 80+40 tablet za 229,–. Jaky je v tom rozdil? Dekuji a hezky den :)

Taky ho před dovolenou užívám. Pomáhá, nespálím se hned a jdu do hněda. Mám nějaký z DM.

Ou
Kelišová 7366 příspěvků 12.05.19 14:20

A nebylo by lepší jíst dosatek ovoce a zeleniny s betakarotenem?

To je ve skutečnosti řečnicná otázka - samozřejmě že je pro tělo i pleť daleko lepší jíst tak, abyste měla dostatek betakarotenu a zdravých tuků, ve kterých je rozpustný, než užívat doplńky.

ms97
Stálice 87 příspěvků 12.05.19 14:20

@nikitice dekuji :)

nikitice
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 12.05.19 14:31
@Ou píše:
A nebylo by lepší jíst dosatek ovoce a zeleniny s betakarotenem?To je ve skutečnosti řečnicná otázka - samozřejmě že je pro tělo i pleť daleko lepší jíst tak, abyste měla dostatek betakarotenu a zdravých tuků, ve kterých je rozpustný, než užívat doplńky.

Piju mrkvovou šťávu snad furt, listovou zeleninu, ale prostě co jím betakaroten, tak jsem se začala i opalovat. Dřív jsem přijela od moře bílá nebo načervenalá. Vždy mi říkali, že nemít fotky, tak mi to nevěří. Vždy v té tabletě je výtažek, že bych musela jíst každý den toho tolik a pak se při 45 stupních spálím. Letíme v červenci do Egypta. Abych do sebe dostala vše co mám, musela bych jíst všeho na kila. A kde dnes není chemie.

Váš příspěvek
Reklama