Betlém ze slámy(sena).Máte někdo zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dolby
Ukecaná baba ;) 2282 příspěvků 05.11.14 09:07
Betlém ze slámy(sena).Máte někdo zkušenost?

Ahoj holky, letos chceme u nás udělat betlém. Postavy budou cca 1 m vysoké. Na internetu jsem našla fota, ale né přímo rady :?
Vše bude mít dřevěnou konstrukci a na ní sláma (seno).
Jde mi o to, čím tu slámu připevnit. Zkoušela jsem drát, ale není to úplně ono.Ale to by tak úplně nevadilo.
Ale potřebovala bych nějak „uhladit“ hlavu aby z ní nečouhala tolik sláma. Budou se na ní dělat oči, nos, pusa, vlasy. Ještě nemám přesně vymyšleno jak a z čeho. Nejspíš chemlon. Jinak tělo, oblečení, to mám vše vymyšlené.
Ohledně té hlavy mě napadlo natřít to lakem, lepidlem,… aby se ty stébla přilepila, ale nevím čím to „zatížit“ aby držely přilepené.
Budu ráda za všechny rady a předem děkuji.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >