Betonová stěrka za kuchyňskou linku ?

4018
18.2.16 09:12

Betonová stěrka za kuchyňskou linku ?

Hezký den všem,
můžete mi prosím někdo doporučit firmu, která by mi udělala betonovou stěrku za kuchyňskou linku?( PRAHA).Pošlete mi prosím fotku, popřípadě cenu na kterou Vás stěrka vyšla. Nemohu se rozhodnout zda stěrku a nebo sklo Lacobel :think: třeba mi pomůžete. Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

87
18.2.16 10:41

Ahoj, tak to máme podobný vkus, řeším to samé, ale bohužel neporadím, momentálně to u mě není úplně aktuální, protože napřed musím porodit :-), takže si ráda přečtu návrhy pokud někdo poradí…
zatím jsem nezjišťovala jestli se ta stěrka vůbec za kuchyňskou linku hodí, jak reaguje na mastný stříkance nebo častý otírání…
určitě ale nedoporučuju firmu abparket, chtěla jsem rekonstrukci starého betonového schodiště (technologie je složitější než jen beton na zed nebo podlahu) přišel sám majitel, ale arogantní chování, nechtěl vysvětlit postup, nebyl schopný říct jak dlouho by to trvalo, na moje dotazy nebyl schopný dát uspokojující žádný odpovědi a nakonec ani neposlal cenovou nabídku (jeho představa byla asi, že zaplatím předem, z domu se odstěhuju a on si v něm bude dělat dva měsíce co chce)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4018
18.2.16 14:27

@těho děkuji za příspěvek :palec:

Stejný vkus, takže dobrý vkus :lol:
No dnes jsem sehnala kontakt přes bývalou kolegyni a příští týden se přijde ten človek podívat a přinese CN, tak jsem zvědavá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
8.3.16 00:29

@luffinka ahoj, můžu se zeptat jak dopadla nabídka firmy a o jakou firmu se jedná? můžeš doporučit? díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4018
9.3.16 07:55
@těho píše:
@luffinka ahoj, můžu se zeptat jak dopadla nabídka firmy a o jakou firmu se jedná? můžeš doporučit? díky

Ahoj, jedná se o známého z práce ( dělal u nás technika na spravovaných objektech - takže práce všeho druhu). Má jeden odstín stěrky a za materiál si řekl 1500 Kč + práce 1000 Kč ( v ceně je práce na betonové stěrce + usazení pracovní desky a výřez na dřez) :palec:
Neživí se tím, je to jen,,melouch".

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
9.3.16 13:19

@luffinka to je dobrá cena, tak at to dobře dopadne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...