Bexsero očkování zkušenosti

108
1.8.20 14:50

Bexsero očkování zkušenosti

Ahoj, chci se zeptat maminek, které daly svým dětem toto očkování, jestli měly jejich miminka reakci. Jde mi primárně spíše o miminka, od května je toto očkování hrazené a velmi uvažuju o vakcinaci. Zároveň se bojím. Děkuji všem za sdílenou zkušenost:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1594
1.8.20 14:55

Dva dny teploty, které jsem musela srazet. Zatím nejhorší reakce ze všech ockovani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
1.8.20 15:17

Po očkování jsem dala na radu dr 2× Paralen sirup - pro jistotu, vše ok, bez reakce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
1.8.20 15:27

@Mandragora13 Ahoj, syn čtyři a půl měsíce měl první večer max 38,1, ale nic jsem nedávala. Pak už v pohodě :slight_smile: v noci šla teplota dolů a druhý den vůbec nic :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
1.8.20 15:49

Jeden den 38-38,5, s ibuprofenom, boulicka v mieste vpichu. Maly po ockovaniach bezne reakcie nema, tuto bral najhorsie. Aj tak som rada, ze sme ju dali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1130
1.8.20 16:07

Dávali jsme později, ne u mimin, ale prakticky bez reakce, snad krom větší únavy. U třetího nechám očkovat dřív. Vzhledem k tomu, před čím to chrání, mi nějaký ten den případných teplot připadá nevýznamný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
1.8.20 16:48

Pred tydnem jsme nechavali ockovat 5ti mesicniho syna. Mel nejhorsi reakci ze vsech ockovani. Horecku sice nemel, ale zvysenou teplotu, nekolik dni horkou hlavicku, byl silene protivny, nechtel jist ani pit, cele dny bolesti probrecel (jinak je to usmevave slunicko). Jemu do toho teda rostou zoubky, tak se nam to hnusne seslo. Ted uz je dikybohu mnohem lepsi.

Zato trileta dcera to snasela uplna v pohode, mela jen trochu zvysenou teplotu.

Jsem rada, ze jsme nechali ockovat obe deti. Nelituji toho :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4330
1.8.20 17:02

Dala jsem cipek hodinu před očkováním, za 6 h další a úplně bez problémů. Syn snáší očkování celkově velmi dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
944
1.8.20 21:20

Syn očkován v 5 měsících, druhý den měl jen zvýšenou teplotu… Za to bouličku v místě vpichu má ještě měsíc po očkování (zmenšuje se).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
2.8.20 07:34

Díky za reakce, pořád si tím nejsem jistá :think: Četla jsem, že na to bývají reakce. Pokud „jen“ teplota, tak se to dá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
5.8.20 20:48

V pondělí jsem s malým (4 měsíce) byla na tomto očkování a měl dva dny zvýšenou teplotu, při očkování dostal rovnou paralenový čípek, pak doma po cca 6 hodinách plakal bolestí, tak další 3/4 čípku a chlazení nožičky gelovým obkladem a protože paralen zabral krátce, tak jsem dala pak po třech hodinách nurofen a pak po dalších 3 hod paralenový čípek na noc. V úterý už jsme jeli jen nurofen po 6 hod, spíš kvůli pláči bolestí a poslední davku dostal v 15.00, pořádně se po ní prospinkal a od té doby je to ok. Také nelituji, že jsem očkovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
5.8.20 20:59

My se chystáme do 2 týdnů s 3 měsíčním miminkem, už jsme měli v 9 týdnech prevenar 13 a tu hemacosi :lol: měli jsme 38 i s čípkem, první den jsem i chladila čelo, protože bylo strašné vedro a byl celkově hodně unaveny, tak jsem zvědavá na tohle :) pak napíšu jaké to bylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
5.8.20 21:48

U nás taky zatím nejhorsi reakce, ale byla to „jen“ horecka, stacil jeden paralenovy cipek. Druhy den uz temer v pohode, jen lehounce zvysena teplota

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
5.8.20 21:55

U nás celkem velký otok v místě vpichu. Nožička bolela jeden vecer, a to teda hodně, vůbec jsem se jí nemohla v tom místě dotknout, chování byl problém, musela jsem hledat polohu, kdy jsem jí nijak na tu nožku netlacila. Rano už v pohodě, ale zatvrdlina mizela snad 3 týdny, ale nebolela. Jinak bez teplot. Dávala jsem na radu lékařky preventivně nurofen. Celkově nic hrozného. V porovnání s následky samotné nemoci zanedbatelná reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama