Bez chlapa? Tak to jsi, holka, v háji....

768
4.2.21 08:34

Bez chlapa? Tak to jsi, holka, v háji....

Ahoj holky,

dnes se mi stala zajímavá věc. Ukončila jsem „vztah“ s naprosto nekompatibilním člověkem, kde jediné, co fungovalo, byl sex. Jinak hádky, ponižování, manipulace, stres. V práci se se starší kolegyní bavíme v kanceláři běžně i o našich životech, tak jsem jí mezi řečí oznámila, že jsem to utnula a dotyčný že to bral hodně blbě (řeči o sražení na kolena, o sebedestrukci a že nebýt jeho rodičů, skončí se životem). Čekala jsem nějaký slova útěchy ve smyslu „on se z toho dostane a budete oba šťastní“. Místo toho jsem se dozvěděla, že jsem udělala chybu, protože je mi přes 30 a teď už nemám ani jeho a bude trvat hodně dlouho, než někoho najdu. Pokud vůbec. Zažily jste něco takového taky? Já jsem celkem zaražená. Vím, že moje rozhodnutí bylo správné, ale ani tak mi není nejlíp :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21128
4.2.21 08:38

Nikdo nechodí v tvých botách a kolegyně je pěkně necitlivá husa. Neboj, to bude dobrý :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
4.2.21 08:40

Věk kolem třicítky je na randění nejlepší… a chlapů je všude plno, jen si vybrat :-P Třeba mě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
798
4.2.21 08:42
@Monikap3 píše:
Ahoj holky,dnes se mi stala zajímavá věc. Ukončila jsem „vztah“ s naprosto nekompatibilním člověkem, kde jediné, co fungovalo, byl sex. Jinak hádky, ponižování, manipulace, stres. V práci se se starší kolegyní bavíme v kanceláři běžně i o našich životech, tak jsem jí mezi řečí oznámila, že jsem to utnula a dotyčný že to bral hodně blbě (řeči o sražení na kolena, o sebedestrukci a že nebýt jeho rodičů, skončí se životem). Čekala jsem nějaký slova útěchy ve smyslu „on se z toho dostane a budete oba šťastní“. Místo toho jsem se dozvěděla, že jsem udělala chybu, protože je mi přes 30 a teď už nemám ani jeho a bude trvat hodně dlouho, než někoho najdu. Pokud vůbec. Zažily jste něco takového taky? Já jsem celkem zaražená. Vím, že moje rozhodnutí bylo správné, ale ani tak mi není nejlíp :)

No jo, bába to asi bere podle sebe, že by ji nikdo nechtěl :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1768
4.2.21 08:43

Ano, spolecnost stale urcuje hodnotu zeny dle toho, jestli ma manzela a deti. Nejvic to delaji zeny. :mrgreen: Leci si vlastni komplex, protoze se vetsinou vdaly za vola, aby nezustaly na ocet. Dyt to vidis i tady v diskuzich

• mas jen jedno dite, tak to jeste nic nevis
  • jsi svobodna, neudrzela sis muze
  • jsi svobodna, nelze s tebou vydrzet
  • nepracujes na plny uvazek, nevis, co je shon
  • ma te jen na sex, jsi druha (jakoby zeny nemohly chtit jen sex)
    :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
4.2.21 08:43

@Monikap3 z toho jsi nic nedělej, udělala jsi dobře! Je to tvůj život, tvoje kamarádka má nejspíš problém sama se sebou.Je fain, že jsi dostala tu sílu ho opustit…jeho mluvení o nějaké sebevraždě apod…je způsob další manipulace. Budeš se mít už jen dobře 🙂 a ve 30 můžeš začít nový život, času máš na vše dost🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1365
4.2.21 08:44

Tak bohužel to tak ještě je, že se na nezadané ženy po třicítce hledí s takovou blahosklonnou lítostí typu: chuděrka stará panna za zenitem, už si ve svým pokročilým věku nikoho nenajde, a může leda dožít v klášteře s jeptiškama :zed:

Ale proboha živýho hlavně se tím nenech vůbec rozhodit, třicítka není žádnej věk, a pokud toužíš po rodině, tak to ještě krásně stihneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5795
4.2.21 08:48

Často je to závist a takové to, když se já mám blbě, tak ty musíš taky. Kdo se trochu odlišuje, je vždy tématem k hovoru. @Monikap3 buď ráda, že jsi zase volná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1062
4.2.21 08:49
@Petr-33 píše:
Věk kolem třicítky je na randění nejlepší… a chlapů je všude plno, jen si vybrat :-P Třeba mě :D

Na randeni jiste ano.

Na to, hledat chlapa, kterej je vhodny pro vztah a nema uz vlastni deti jiste ne. Najit uz neni tak snadne.

Ale je to mozne, tak snad to vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
4.2.21 08:50

No jo, tak kolegyně když byla v tvém věku, nejspíš bylo ještě normální, že ta, která se nevdala do pětadvaceti, byla považována za starou pannu. Dnes je to úplně jinak a být single ve 30+ mi nepřijde jako něco společensky nepřijatelného ;) Ale samozřejmě v části společnosti, je to stále zakořeněno - kdo se trochu vymyká „normálu“ je hned divný, chudák apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 08:56

Setkala. Velmi blízko.
Sestra byla 10 let ve vztahu s chlapem, který byl vysloveně na pěst. Nebyl nějaký hrubý nebo že by ji ponižoval a pod. Ale byl to neskutečný egoista a sobec. No a jednoho dne se rozhodl, že chce dítě. Sestra ale nechtěla, protože si zrovna našla jinou - podstatně lepší - práci a nechtěla ať ji vyrazí ještě ve zkušebce. Chtěla tak rok/dva počkat a pak se teprve začít snažit…
No, ale pán chtěl dítě, takže ji za půl roku vykopnul z baráku (byl jeho), že má jinou a už s ní čeká rodinu. Ségře bylo 30 a byla z toho v troskách. A jak ji podržel náš tatínek, když přišla domů, jestli se může vrátit? Řekl ji, že je blbá jak tágo, když si neumí udržet chlapa a že teď už skončí úplně sama. To samé další starší členové rodiny, pro které bylo za jejich dob normální, že ženská byla v 21 vdaná a těhotná. Ty starší ročníky to prostě berou jinak.

No o dva roky později už byla ségra šťastná, zamilovaná. Má svého manžela a dceru. Takže asi tak. Anonym kvůli sestře.

• Citovat
  • Nahlásit
16922
4.2.21 08:59
@VitaminC píše:
Ano, spolecnost stale urcuje hodnotu zeny dle toho, jestli ma manzela a deti. Nejvic to delaji zeny. :mrgreen: Leci si vlastni komplex, protoze se vetsinou vdaly za vola, aby nezustaly na ocet. Dyt to vidis i tady v diskuzich
  • mas jen jedno dite, tak to jeste nic nevis
  • jsi svobodna, neudrzela sis muze
  • jsi svobodna, nelze s tebou vydrzet
  • nepracujes na plny uvazek, nevis, co je shon
  • ma te jen na sex, jsi druha (jakoby zeny nemohly chtit jen sex)
    :mrgreen:

a vždyť ty ses taky málem počůrala štěstím z prstýnku a že tě někdo chce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
4.2.21 09:01

Všem vám moc děkuju za podporu :) Já právě i od něj slyšela, že jsem strašná, neschopná, nesnesitelná, žádnej chlap se mnou nevydrží kromě něj a přesto si ho nevážím. Takže slyšet pak ještě jinde, že zůstanu sama, se mnou celkem zacloumalo :) Jako ano, chlapů je a nápadníky mám taky, ale chtějí jen sex. Což není špatný, hodlám se teď bavit, ale vyhlídky do budoucna to nejsou úplně ideální :D Ano, je to fakt celkem smutný, že i dneska musí být ženská v manželství, klidně i nešťastném, aby jí okolí dalo pokoj :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2245
4.2.21 09:03

Co chces slyset, ze je kolegyne krava? Je no… spis premyslej, proc ti ta jeji reakce vadi tak, ze zakladas diskuzi, ve ktere te musi cizi ubezpecit, ze jsi udelala dobre…jestli ti nenasadila brouka, ktery ted v tobe hloda, jestli nema precejen pravdu…stuj si za svymi rozhodnutimi a nemej strach..zit s nekym, s kym to nejde, to radsi sama na dosmrti…jo a nauc se, ze nekdy lidi nereaguji tak, jak bysis predstavovala, nebo jak bys reagovala ty, pak nebudes tolik prekvapena…a neboj, on se z toho dostane, je to jen manipulator a citovy vyderac

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
4.2.21 09:04

@Melodie91 A víš, že máš pravdu? Nepotřebuju ujištění, že je ona kráva, ale spíš to, že třicítka není odepsaná :D Děkuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat