Bez jaké zkrášlující procedury byste nemohly být?

5164
3.12.19 22:17

Bez jaké zkrášlující procedury se neobejdete??

Ahoj holky, zakladám pro zajímavost. Zrovna dnes jsem přemýšlela, když nebyly prachy, nechodila jsem na kosmetiku, kadeřnici, pedikůru a snažila se prostě upravovat doma po svém za lacino. Vlastně spousta těchto „zkrášlováků“ je prostě navíc. Ale je u vás něco, bez čeho se opravdu každý měsíc neobejdete? Já třeba chodím každý měsíc na nehty a jsem nervózní, když mi to časově nevychází. Moje se mi lámou a třepí a vypadají hrozně. Kosmetiku, když ošulim, tak je to také znát. Mám hroznou pleť. A co u vás :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3.12.19 22:24

Nejsem náročná, stačí mi šampon na vlasy. To je asi to jediné, bez čeho bych se v nouzi neobesla. :lol: Genetika ke mě naštěstí byla hodne shovívavá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 22:25

Neobejdu se bez své rozsáhlé sady obličejových přípravků. Séra, olejíčky, denní a noční krémy, čistící gely, masky, opalovací anti aging krémy, ochrana před mrazem, ochrana proti černé magii… jinak dřív jsem se obešla úplně beze všeho a žila jsem, teď, co „zraju“, už moje údržba vyžaduje o dost víc prostředků a času. V klidu se vzdám kadeřníka, úpravy nehtů, úpravy obočí, botoxů, kosmetiky… ale jak jde o každodenní péči, tak neznám bratra a když mi dojde jeden z krémů, zažívám stavy reálných úzkostí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12651
3.12.19 22:26
@modravlocka píše:
Nejsem náročná, stačí mi šampon na vlasy. To je asi to jediné, bez čeho bych se v nouzi neobesla. :lol: Genetika ke mě naštěstí byla hodne shovívavá.

ke mně sice genetika tak shovívavá nebyla, ale vystačila bych si taky jen s šamponem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
780
3.12.19 22:27

Kadernici navstivim 1-2× rocne, kosmeticku vubec, nehty mam svoje, masaze by mi nebyly prijemne od ciziho.. Atd atd. Mozna az mi bude k padesatce, neco z vypsanych veci probehne casteji, ale myslim, ze je to zbytecny vyhazovani prachu. Mno. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 22:28
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 22:30

Já chodím na řasy jelikož své mám úplně malinkaté a krátké. Pro mě je to výhoda nemusím se malovat nebo prostě vybírat rasenku která mi udělá dobrý řasy. A nehtiky pac se o ně prostě neumím starat a koušu si je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
3.12.19 22:34

Já chodím jenom ke kadeřnici a to tak jednou za 3-4 měsíce. Na žádné kosmetiky, nehty apod nee. Chodila jsem za bezdetna na masáže tak jednou za 3 týdny, ale teď už na to nějak není čas :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 22:39

Bez kadeřnice. Máme mramorovou koupelnu a já dřív měla černé vlasy. No, černá barva a mramor, to ne. Teď zase bez kadeřnice, poněvadž podstupuji transformaci z černé na blond a to sama nevykouzlím. Jinak nehty, řasy, obočí i pleť mám hezké své. Jen ty šediny bez odborné péče nezkrotím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
3.12.19 22:41

Pocita se i sauna? Miluju ji v zime, ne ze by byla uplne zkraslovaci, ale neco mi to dava co jine procedury ne a pridam si k ni peeling, promazu kuzi kremem… navic se mi po ni krasne spi :palec: Kadernice je taky fajn, ale staci mi 1× za 3 mesice, manikuru a pedikuru zvladnu sama, mozna jeste kdyby tak byl cas dojit si obcas k fyzioterapeutovi, aby cloveka narovnal jak by mel byt, poradil nejake cviky atd.. s detma to je zatim scifi, ackoli se synem jednou za cas takto chodim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4670
3.12.19 22:42

Momentálně se neobejdu bez dobarvování vlasů, protože mám půl hlavy výrazné barvy, tak musím každé tři týdny dobarvovat, jinak to vypadá blbě, ale taky to většinou dělám sama doma.
Dřív jsem chodila na nehty, ale je to strašný opruz a stejně mi nedrží, protože vlastní mám příliš měkké a „nemocné“. To samé řasy, na moje řasy prostě ty umělý nejdou dát, resp jdou, ale rychle opadají.
Je to ironie, protože mám pocit, že ty holky, které to ani tak nepotřebujou, tak je můžou mít a já, která bych to fakt potřebovala, protože mě příroda zrovna neobdařila, tak je mít nemůžu. :zed:
Snažím se už měsíc dokopat na kosmetiku, ale prostě není čas a už jsem unavená ze zkoušení nových kosmetiček, protože nejsem nikde úplně spokojená. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
3.12.19 22:42

Ja bych se neobesla bez liceni, vypadam dost blbe bez nej :) ale jinak zadna kosmetika, nehty atd. - nikam nechodim, myslim ze to jsou vyhozene penize. Nebo kdyztak mi to vyvratte, je chozeni na kosmetiku k necemu? Kdyz pominu upravu oboci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 22:50

Ještě mě napadá dentální hygiena. Není to každý měsíc, ale považuju ji za absolutní nutnost. Kolikrát se mi stane, že mi přijdou pacientky, drápy dlouhý barevný, umělý řasy, namalovaný jako obrázek s perfektním sestřihem, ale z tlamy jim jde takovej ten hnilobnej zápach, zuby obalený kamenem, nedejbože začernalý nebo žlutý, to je fakt kekel z pekel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 22:54

Na nehty už dávno nechodím, sice by v mé práci bylo vhodné mít hezké ruce, ale to by nehty musely vydržet bez zásahu pěkné aspoň dva měsíce. Nemám prostě čas. Zajdu se jen ostříhat a nabarvit, když už je to nutné, ale ne každý měsíc. Na pedikůře jsem v životě nebyla. Kosmetika a masáže…nechodím sice, ale ráda bych, jenže můžu jen o víkendu, tak to je problém. Jediné zkrášlováni, které si pravidelně dopřávám je zdravotní cvičení a Zumba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8468
3.12.19 22:54

Kadeřnice- střih a barva. Každý měsíc. Sera a krém na pleť, kvalitní a čistící gel. No a depilace laserem, obličej.

Příspěvek upraven 04.12.19 v 04:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama