Bez manžela do zahraničí

Anonymní
13.4.20 01:31

Bez manzela do zahranici??

Ahoj, mam kamaradku co zije v USA a pristi leto se ma vdavat, nase holcici parta je nas sedm se svatby zucasni i s protejskem, ale ted kamaradka prisla s tim, ze by my holky priletely o cca 10 dnu drive a udelaly si damskou jizdu a rozlucku a chlapi by prileteli tri dny pred svatbou. Jeji vyvoleny zije v americe takze tam ma sve pratele a nase chlapi zna jen trosku pres skype, tak je na svou rozlucku nezval. Kamaradka si predstavuje nejaky vylety, tury, stanovani, vecer drinky, masaz a pak velka rozlucka nekde na vinoci, se stripterama, limuzinou, kamaradka je i takova velka parmenka… zni to dobre ale my jsme s muzem takovy zaprdeny siamsky dvojcata :roll: blbe oba snasime i kdyz muz musi na tri dny na sluzebku, to si volame a piseme skoro cely den…pet holek z nasi party jsou nadsene, ze si uzijem. Ja +jeste jedna jsme furt nerozhodle. Planovat dopodrobna by de zacalo az bude mozne cestovat, ale mne prijde 10 dnu bez muze dost, i z jeho strany, tak nevim… nejradeji bychom tam leteli oba az na tu rozlucku, nadruhou stranu je mi zas blby trhat partu… muz rekl ze to je na mne, ze by klidne letel semnou, platil si hotel, aby jsme aspon v noci byli spolu, coz jsem na jednu stranu rada a na druhou mi prijde skoda penez…jak by jste to vyresili? Jsme spolu 8 let a nejdele jsme bez sebe byli asi 55h

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Katastrofaobecna
13.4.20 01:39

Vadila by mi na tom jiná věc, chápu to tak, že budeš v USA on tam pak poletí a spolu tam strávíte jen 3 dny? V zemi, která je (pokud se zvládne koronavir) naprosto boží na cestování, strávíte jen tři dny? Za to by mi ten let ani nestál, jetlag je mrcha.
Jestli by to bylo tak, že tam poletíš dříve a po svatbě budete ještě cestovat spolu, pak ano, leť dříve sama a holt to zvládneš ;)
Pokud ne, leť s ním a pak si to tam spolu prodlužte, protože jinak nechápu, že je vůbec ochotný investovat do letenek.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 01:48

@Katastrofaobecna prave po svatbe chceme udelat okruh v jizdni americe, ale pro nas je prestava ze tyden nebudem spolu fakt scifi :D oba hrozne obdivujem pary kdy je muz treba ridic :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Katastrofaobecna
13.4.20 02:05

A co to zkusit vzít jako tréning? Jednomu z vás se může někdy v budoucnu něco stát a ten druhý to bude muset zvládnout.
Ale celkově, ty víš jestli by sis to tam bez něj užila, pokud ne, pak nemá smysl tam jezdit dříve. Na trhání/netrhání party bych se asi vykašlala a řídila se svými pocity.

• Citovat
  • Nahlásit
205
13.4.20 02:51

Jsme s manželem víc jak deset let a máme to úplně stejně. Jsme pořád spolu. Včetně společné práce. :D 8) A já osobně bych brala přijatelný ten hotel, abychom letěli spolu.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2596
13.4.20 04:31

Udělala bych to tak, že by si platil hotel a byla bych s ním alespoň večer. Úplně Tě chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
13.4.20 04:38

Taky bych nejela bez manzela na 10 dni. Asi bych se vymluvila na to, ze nemam dost dovolene, ze tam pak chcete zustat spolu dyl a cestovat po te svatbe. Nebo bych volila ten hotel ale to asi nema cenu, pokud planuje vylety a stanovani tak se asi predpoklada, ze budes s kamaradkama i v noci a ne se vracet na hotel. Nebo co kompromis ze pojedete spolu treba 5 dni pred svatbou a on pujde na ten hotel a ty stravis par dni s kamaradkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
13.4.20 06:48

Jestli je to tak, ze bys letela napred a po svatbe byste cestovali jeste i s partnerem, tak bych jela.. Prosimte, co to je deset dni, v dobre společnosti to utece jak nic a treba ti ani nestihne byt smutno. To taky ani neni dobry, byt s protejskem 24/7. Muzes to vzit i jako zkousku.. S tim hotelem to je blbost. Co on tam cele dny bude delat sam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68916
13.4.20 07:02

My jsme zvykli byt bez sebe, ale v tomto pripade by asi chtel jet manzel taky a cestovat tam taky, kdyz by mohl. Je primo na tu rozlucku by nesel. Bylo by mi asi blby tam cestovat u a uzivat si to bez neho, ale znam ho a vim, ze by chtel taky v pripade moznosti. Pokud se jedna ale jen o to, byt bez nej 10 dni, to bych neresila, jsme zvykli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2546
13.4.20 07:18

Chápala bych měsíc, ale 10 dní? A ještě s tímto programem? Taky jsem to tak s mužem měla, pak ale bylo dítě, stěhování do zahraničí, kdy muž musel jít dřív a my po 2 měsících za ním, já dovyrizovala věci v Česku, on tam. Pak když jsem chtěla za rodinou, ne vždy to šlo s ním, tak jsem jela sama s dcerou a v pohodě. Vše je o zvyku..přijede za tebou, budete se na sebe těšit, uděláte si spolu pak program..ber to jak nácvik, že ne vždy budete moc být spolu, kdybys teď třeba rodila, ani bys ho nemela u porodu. To dáš. Užiješ si to, on ti za tu krátkou chvilku doma steskem neumře, udělá si program, předpokládám, že má nějaké kamarády. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
13.4.20 07:23

Neměla bych problém deset dní vydržet bez muže. Nejdéle asi 12 dní, co spolu žijeme, byl pryč. Asi by se mi stýskalo po synovi, ale on by se o něj postarat uměl.

Já bych asi nezvládla tu klasickou americkou rozlučku se svobodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
13.4.20 07:25

Jela bych hned, děláš jak kdybys měla jet na půl roku :nevim: Užij si to!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13330
13.4.20 07:35

8o Asi jak nejsem na nikom závislá, tak vůbec nechápu, nad čím přemýšlíš. Deset dní uteče jako voda, navíc tam budou kamarádky a zábava. Zvlášť když po svatbě spolu budete cestovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3331
13.4.20 08:04

Jela bych jen by mi vadila taková rozlučka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27054
13.4.20 08:10

Já bych jela sama klidně i na ten měsíc :mrgreen: a bez dětí :P